07 cze 2024

Zobacz, co działo się na Kubota Demo Tour!

W malowniczych Nowych Gutach na Mazurach, nad brzegiem jeziora Śniardwy, odbyło się pierwsze spotkanie w cyklu Kubota Demo Tour 2024. To wydarzenie zgromadziło licznych entuzjastów maszyn komunalnych, zarówno z sektora profesjonalnego, jak i indywidualnych odbiorców. Podczas spotkania Kubota zaprezentowała swoje najnowsze osiągnięcia w dziedzinie profesjonalnych kosiarek i ciągników kompaktowych.

Cieszymy się, że spotkanie zostało przez uczestników tak pozytywnie odebrane. Pan Hubert, młody rolnik z okolic Iławy, podkreślił, jak ważne są dla niego tego typu wydarzenia: „Demo Tour jest bardzo fajny. Pokazuje wiele nowości zwłaszcza dla firm komunalnych, czy odbiorców indywidualnych. Ja jako młody człowiek szukam takich nowości, ponieważ wiążę przyszłość z takimi maszynami”.

Kierownik Punktu Sprzedaży w Ełku, Piotr Chorąży, zauważył, że uczestnicy wykazali duże zaangażowanie i zainteresowanie nowościami Kuboty. „Uczestnicy aktywnie brali udział w spotkaniu. W czasie prezentacji i pokazów często zadawali pytania, na które odpowiedzi udzielali nasi eksperci. Ponadto wielu skorzystało z wyjątkowego przywileju, jakim były indywidualne testy maszyn. To był chyba najbardziej interesujący dla gości punkt programu, ponieważ mogli się oni osobiście przekonać o wydajności maszyn Kubota”.

Kubota Demo Tour 2024 to cykl spotkań, które mają na celu zaprezentowanie najnowszych technologii i innowacji w maszynach komunalnych. Dzięki temu zarówno profesjonaliści, jak i pasjonaci mogą na własne oczy zobaczyć, jak nowoczesne maszyny mogą usprawnić ich pracę. Dziękujemy za zainteresowanie i do zobaczenia podczas kolejnych spotkań!