25 mar 2022

Z kamerą u stałego Klienta ALDO

Niezawodne rozwiązania z portfolio ALDO pojawiają się w gospodarstwie p. Bogdana Bałdygi w miejscowości Surowe już od kilku lat. Systematyczne dostawy dają możliwość rozwoju produkcji roślin uprawnych i hodowli bydła mlecznego. W trosce o wzrost dostarczamy tam zarówno maszyny, jak i rozwiązania żywieniowe.

We współpracy z p. Bogdanem nie tylko dbamy o zdrowotność zwierząt i dostawę najwyższej jakości maszyn rolniczych, lecz także pomagamy w optymalizacji kosztów w gospodarstwie. Nasz stały Klient na co dzień korzysta z ciągnika marki Kubota, paszowozu Strautmann oraz prasy belująco-prasowej Kverneland. Ponadto zaopatruje się w pasze, śruty, premiksy i koncentraty dla zwierząt firmy DeHeus.

Zachęcamy Państwa do obejrzenia wideo, w którym p. Bogdan zdradza, jak układa się jego współpraca z ALDO i jak rozwiązania z naszego portfolio ALDO sprawdzają się w codziennej pracy. Zapraszamy także do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy każdego dnia w trosce o wzrost wspierają rozwój gospodarstw z naszego regionu.