08 mar 2024

Wyjątkowe finansowanie 0%* w ramach Kubota Finance już dostępne

Teraz w ALDO sfinansujesz zakup ciągnika rolniczego, mini ciągnika, kosiarki lub opryskiwacza marki Kubota dzięki promocyjnym programom finansowania KUBOTA Finance, które umożliwiają zakup maszyn Kubota z oprocentowaniem wynoszącym 0%*. To wyjątkową okazję dla wszystkich rolników i przedsiębiorców, pragnących zmodernizować lub rozszerzyć swój park maszynowy.

Oprocentowanie już od 0%* to nie jedyna zaleta nowych promocyjnych programów finansowania KUBOTA Finance. Prowizja promocyjnych programów to tylko 1 zł lub 1%. Zaś okres trwania umowy wynosi od 25 do 61 miesięcy, co pozwala wybrać opcję najlepiej dopasowaną do możliwości rolnika lub przedsiębiorcy. Ponadto w każdym z promocyjnych programów stopa bazowa jest stała**.

Jakie maszyny można finansować?

Dzięki nowym promocyjnym programom finansowania KUBOTA Finance może sfinansować zakup szerokiego wachlarza ciągników I maszyn Kubota:

  • ciągniki serii M4, M5, M5N, M6, M6U, M7;
  • miniciągniki i ciągniki kompaktowe serii B1, B2, BX, EK1, LX, L1, L2;
  • profesjonalne kosiarki serii F, FC, G, GR, GDZ, ZD, Z;
  • pojazdy użytkowe RTV;
  • specjalistyczne opryskiwacze serii XTA.

Zachęcamy również do odwiedzenia strony internetowej, gdzie znajdą Państwo szczegółowe informacje o programach finansowania oraz formularz kontaktowy, za pomocą którego można szybko skontaktować się z naszymi doradcami.

Zadzwoń lub odwiedź nasze Punkty Sprzedaży, aby poznać więcej szczegółów:

* Szczegółowe warunki finansowania zostały opisane w umowie. Umowa o finansowanie fabryczne KUBOTA Finance jest zawierana zgodnie ze wzorem stosowanym przez podmiot finansujący. Treści handlowe zamieszczone w tym ogłoszeniu nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i mają jedynie charakter informacyjny o możliwych wariantach finansowania nabycia maszyn. Finansowanie fabryczne obejmuje wybrane maszyny marki Kubota: ciągniki rolnicze i kompaktowe, miniciągniki, kosiarki samojezdne, pojazdy wielozadaniowe oraz opryskiwacze serii XTA. Tu dostępne są najważniejsze dokumenty. Informacja handlowa dotycząca oferty.

** Szczegóły u dilerów i w regulaminie.