25 lut 2022

Wydłużamy promocje! Zrealizuj wiosenny ekoprzegląd Kubota do 31.03.2022

Wysoka wydajność i bezawaryjna praca maszyn Kubota są na wyciągnięcie ręki dzięki promocji na wiosenny ekoprzegląd. Od początku lutego użytkownicy pomarańczowych maszyn mieli szansę skorzystać z wyjątkowej oferty i kompleksowo przygotować swój sprzęt do pracy w sezonie. 

Mamy dla Państwo dobre wieści! Promocja na ekoprzeglądy kosiarek Kubota i ciągników serii M została przedłużona o kolejny miesiąc. Do 31.03.2022 istnieje szansa na zapisanie się na ekoprzegląd wybranych modeli kosiarek Kubota i ciągników serii M. Promocja dotyczy maszyn po okresie gwarancji.

Oferta na przedsezonowy ekoprzegląd powstała z myślą o oszczędności czasu i pieniędzy użytkowników maszyn Kubota, a także z uwzględnieniem troski o naturę. Akcja obejmuje kompleksową kontrolę stanu kosiarek i ciągników, niezbędną regulację najważniejszych elementów i perfekcyjne przygotowanie sprzętu do pracy. W ramach promocyjnych przeglądów serwisanci wykonują także wymianę części oraz materiałów eksploatacyjnych na nowe, oryginalne, objęte gwarancją producenta. Wszystko to objęte jest wyjątkowymi rabatami.

Serwisanci ALDO czekają na Państwa jeszcze do 31.03.2022 roku. W trosce o wzrost zachęcamy użytkowników kosiarek Kubota GR1600/2100/2120 i G23/26 i ciągników serii M do skorzystania z promocji. W celu umówienia się na ekoprzegląd prosimy o kontakt z serwisem ALDO:

+48 29 77 21 983
+48 696 655 330

Po więcej szczegółów zapraszamy na strony dedykowane poszczególnym promocjom.

Ekoprzegląd kosiarek Kubota: https://kubotapromocja.pl/ekoprzeglad-kosiarek/

Ekoprzegląd ciągników Kubota serii M: https://kubotapromocja.pl/ekoprzeglad-seria-m/