13 mar 2024

Wydajne maszyny Kverneland teraz w promocyjnym finansowaniu*

Efektywność jest kluczem do sukcesu w rolnictwie, a zapewnić ją mogą dobre, sprawdzone maszyny. Dlatego dziś przyjrzymy się bliżej maszynom Kverneland, które powinny zwrócić uwagę wszystkich tych, którzy myślą o podniesieniu efektywności, a nie kosztów, w swoim gospodarstwie. Zwłaszcza że teraz maszyny Kverneland są dostępne w ALDO w promocyjnym finansowaniu z oprocentowaniem już od 0%*.

Specjalna oferta finansowania fabrycznego KVERNELAND Finance umożliwia zakup nowych, innowacyjnych maszyn rolniczych Kverneland z oprocentowaniem już od 0%*. To wyjątkowa szansa, by wyposażyć gospodarstwo rolne w sprzęt najwyższej klasy.

Przeczytaj więcej o niezwykle atrakcyjnych warunków finansowania i zminimalizuj koszty inwestycji: https://www.aldo.agro.pl/nowe-maszyny-kverneland/

Po jakie maszyny Kverneland możesz sięgnąć?

W ramach promocyjnego finansowania możesz podnieść standardy pracy w swoim gospodarstwie rolnym dzięki prasie Kverneland 6716 SC 14 N. To maszyna, która charakteryzuje się prostą obsługą i możliwością precyzyjnej regulacji. Możesz sterować nią z ciągnika i jest kompatybilna z ISOBUS. Zaś szeroki podbieracz zapewnia efektywną pracę.

Drugą maszyną, którą możesz mieć dzięki promocyjnemu finansowaniu, jest siewnik Kverneland Optima V. To sprzęt o dużej wydajności i niskiej masie. Posiada zbiornik 1000 litrowy oraz aplikator mikrogranulatu. Siewnik ma kompaktową konstrukcję i można go w prosty sposób regulować, a jako nowoczesna maszyna współpracuje także w systemie ISOBUS. 

Potrzebujesz nowy pług? Również możesz go mieć dzięki promocyjnemu finansowaniu. Pług Kverneland ES 100-200 to sprzęt o duże żywotności, posiadający wytrzymałą ramę. Jego niska masa, kompaktowa konstrukcja i modułowa budowa sprawiają, że regulacja pługa jest prosta, a praca z nim efektywna i komfortowa.

Sprawdź także kultywator Kverneland Enduro Pro 3000. To kolejna maszyna, po którą możesz sięgnąć dzięki promocyjnemu finansowaniu. Co charakteryzuje ten wydajny sprzęt? Szeroki wybór wałów i ale zapotrzebowanie na moc. Ponadto bogate wyposażenie i wytrzymała rama. 

Potrójna brona i szeroka oferta dłut sprawiają, że praca z tym kultywatorem będzie wyjątkowo efektywna. 

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami. Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji, aby pomóc wybrać idealne rozwiązania dla wielkości i profilu produkcji Twojego gospodarstwa rolnego.

* Szczegółowe warunki finansowania zostały opisane w umowie. Umowa o finansowanie jest zawierana zgodnie ze wzorem stosowanym przez podmiot finansujący. Treści handlowe zamieszczone w tym ogłoszeniu nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i mają jedynie charakter informacyjny o możliwych wariantach finansowania nabycia maszyn. Dodatkowe informacje dostępne na stronie https://www.aldo.agro.pl/nowe-maszyny-kverneland/