18 kwi 2023

Wozy asenizacyjne najwyższej jakości – Samson Agro

ALDO od lat dostarcza klientom najlepsze, sprawdzone rozwiązania. Dlatego w naszej ofercie mamy najwyższej jakości wozy asenizacyjne renomowanej marki Samson.

W branży agro Samson jest jak Rolls-Royce  

Wóz asenizacyjny to niezbędne wyposażenie każdego gospodarstwa hodowlanego. Doskonałym wyborem będzie wóz asenizacyjny marki Samson Agro. Duński producent wozów asenizacyjnych słynie bowiem z jakości oraz innowacyjnych rozwiązań, które podnoszą wydajność na najwyższy poziom.

„Gdyby porównać duńską markę do branży samochodowej, to należy powiedzieć, że Samson jest jak ręcznie składany, do perfekcji dopracowany Rolls-Royce” – zapewnia Bartosz Radoch, kierownik Punktu Sprzedaży ALDO w Myszyńcu.

Dwuosiowy wóz asenizacyjny

Naszym klientom proponujemy sprawdzoną gamę wozów asenizacyjnych Samson serii TG. Dwuosiowe beczkowozy to dwa modele. Mniejszy z nich to wóz asenizacyjny Samson TG 18 o pojemności 18,2 m3. Jego zbiornik ma średnicę 1950 mm i długość 8600 mm.

Wóz Samson TG 20, dzięki większej 2050-milimetrowej średnicy cysterny, osiąga pojemność 20,4 m3. Podobnie jak TG 18 beczka ma 2-osiowe podwozie w układzie tandem. Montowane są w nim koła o średnicy 1680 mm. W obu modelach układ jezdny ma unikatową konstrukcję. Jest zintegrowany ze zbiornikiem, a koła są umieszczone z boku, a nie pod cysterną.

Trzyosiowy wóz asenizacyjny

Większym gospodarstwom proponujemy wozy asenizacyjne Samson serii PG II. W odmianie trzyosiowej cysterna ma pojemność – w zależności od modelu – od 20,5 aż do 34,5 m3. W skład serii PG II wchodzą także trzy mniejsze modele z osią typu tandem. Pojemność ich zbiorników sięga od 16 do 19,8 m3. Opcjonalnie Samson oferuje dla wozów serii PG II hydrauliczne zawieszenie.

Rozwiązania dopasowane do potrzeb

Wozy asenizacyjne serii SAMSON TG i PG II można łatwo skonfigurować i dopasować do swoich potrzeb. Maszyny są dostępne z kilkoma różnymi systemami napełniania, np. zewnętrzne napełnianie przez lej umieszczony w górnej części cysterny lub opatentowany przez firmę Samson eżektor o wydajności do 6000 l/min. Beczkowozy Samson są także dostępne z wężem i pompą napełniającą z boku cysterny, pojedynczym lub podwójnymi przegubowymi ramionami bocznymi lub przednim ramieniem umieszczonym z przodu ciągnika.

Precyzyjna aplikacja i łatwe sterowanie

Podczas opracowywania SAMSON TG skupiono się zapewnieniu wydajnej i dokładnej aplikacji gnojowicy przy minimalnej konserwacji, łatwości użytkowania i wysokiej niezawodności. Wozy asenizacyjne można łączyć z wieloma typami aplikatorów i implementów. Rozszerzają one wachlarz zastosowań oraz zapewniają wysoką funkcjonalność i wydajność.

Dla wozów asenizacyjnych SAMSON opracował przyjazny dla użytkownika system sterowania. Beczkowozy mogą być obsługiwane za pośrednictwem umieszczanych w kabinie ciągnika jednostek sterujących SlurryMaster. W połączeniu z wydajną pompą i wbudowanym systemem kontroli przepływu zapewniają wydajne i dokładne dozowanie z korzyścią dla wielkości i jakości plonów oraz ochrony środowiska.

Samson Agro to niezawodny sprzęt na długie lata eksploatacji

Wozy asenizacyjne Samson to sprzęt najwyższej jakości. Zastosowane w nich rozwiązania gwarantują nie tylko niezawodność, ale także trwałość konstrukcji. Wewnętrzna powierzchnia beczki jest przed położeniem podkładu gruntownie piaskowana. Tak przygotowania powierzchnia jest pokrywana trwałą farbą epoksydową, która zapewnia lepszą ochronę antykorozyjną niż cynkowanie. Dzięki takiemu rozwiązaniu wozy marki Samson przez długie lata będą jak nowe. 

Skorzystaj z wiedzy profesjonalnych doradców ALDO

„Powiedzieć: solidne, wydajne, niezawodne, to jak nie powiedzieć nic. Sprzęt marki Samson to rozwiązania z najwyższej półki, pierwsza światowa liga. Wiem, co mówię, bo sam również prowadzę gospodarstwo rolne” – zapewnia Piotr Chorąży, kierownik Punktu Sprzedaży ALDO w Ełku.

Jeśli nie wiesz, jaki model wozu asenizacyjnego Samson będzie dla Ciebie najlepszy, skorzystaj z doradztwa fachowców ALDO. Przedstawimy najbardziej optymalne rozwiązanie.
Informacje uzyskasz w Punktach Sprzedaży ALDO: