30 maj 2023

Wozy asenizacyjne do średnich i dużych gospodarstw

Hasło w trosce o wzrost zobowiązuje. ALDO od lat proponuje więc najlepsze rozwiązania dla rolnictwa. Wśród nich są także nowe wozy asenizacyjne Pichon. To maszyny najwyższej jakości. W naszej ofercie mamy więc wozy asenizacyjne dla średnich i dużych gospodarstw hodowlanych.

Jednoosiowy wóz asenizacyjny

Wybór wozu asenizacyjnego zależy od wielu czynników, takich jak cel użycia, pojemność, wydajność, warunki terenowe i budżet. Jednak, ogólnie rzecz biorąc, jednoosiowy wóz asenizacyjny jest bardziej mobilny i zwykle tańszy niż dwuosiowy. Jest to więc korzystne rozwiązanie dla mniejszych gospodarstw i firm komunalnych. Jednoosiowy wóz asenizacyjny jest także łatwiejszy w manewrowaniu. Łatwiej też poruszać się nim po wąskich drogach i terenach trudno dostępnych.

Jednoosiowy wóz asenizacyjny Pichon TCI 10400 L

Jednym z jednoosiowych wozów asenizacyjnych Pichon jest model TCI 10400 L. Jego pojemności wynosi 10 400 litrów. Jest przeznaczony dla gospodarstw, które nie mają zbiorników o dużej pojemności. Jest idealnie dopasowany również do potrzeb użytkowników, którzy nie planują pokonywania dużych odległości pomiędzy miejscem pompowania i rozlewania. 

Dwuosiowy wóz asenizacyjny

Z drugiej strony, wóz asenizacyjny dwuosiowy zwykle ma większą pojemność i wydajność niż jednoosiowy, co jest korzystne dla większych firm, które muszą obsługiwać większą liczbę klientów lub oczyszczanie większych zbiorników. Dodatkowo, wóz asenizacyjny dwuosiowy jest bardziej stabilny i bezpieczny w trakcie transportu, co może być istotne w przypadku przewożenia większych ilości materiałów.

Dwuosiowy wóz asenizacyjny Pichon TCI 20700 L

Model TCI 20700 L ma zbiornik o pojemności 20 700 litrów. Idealnie sprawdza się w większych gospodarstwach oraz transporcie dużej ilości gnojowicy na większych dystansach. Pozwala ograniczyć liczbę przejazdów, a tym samym oszczędzić czas i pieniądze.

Dlaczego warto wybrać wóz asenizacyjny marki Pichon?

  • Z uwagi na wysoką jakość wykonania. Beczki Pichon buduje się z wytrzymałych i trwałych materiałów. Dzięki temu są odporne na uszkodzenia i gwarantują długą żywotność.
  • Pichon stosuje nowoczesne rozwiązania techniczne. Zapewniają one precyzję, a dzięki temu wydajność i oszczędność podczas nawożenia.
  • Łatwość obsługi. Wozy asenizacyjne Pichon są łatwe w obsłudze. Praca z nimi nie wymaga specjalistycznej wiedzy technicznej. Również codzienna obsługa jest prosta i szybka, co ułatwia utrzymanie sprzętu w dobrej kondycji.

Skorzystaj z wiedzy profesjonalnych doradców ALDO

Jeśli nie wiesz, jaki model wozu asenizacyjnego będzie dla Ciebie najlepszy, skorzystaj z doradztwa fachowców ALDO. Przedstawimy dostępne modele wozów asenizacyjnych Pichon, a także paletę dostępnego do nich wyposażenia. Pomożemy wybrać najbardziej optymalne rozwiązanie dla osiągnięcia sukcesu technicznego i ekonomicznego.

Informacje uzyskasz w Punktach Sprzedaży ALDO: