02 gru 2021

“W trosce o… wzrost” od 1999 roku!

Jeśli chcielibyśmy ponad dwie dekady wytężonej pracy i rozwoju firmy ALDO podsumować jednym zdaniem, to podkreślilibyśmy w nim dwa aspekty. Po pierwsze, wielką uwagę i troskę, z jaką wszyscy w ALDO podchodzimy do naszych kontrahentów i ich potrzeb czy wyzwań. A po drugie, wzrost. Bo wzrost przekłada się i na wymierne korzyści, i na coś, czego nie da się zmierzyć lub zważyć: zadowolenie z efektów własnej, ciężkiej pracy.

Właśnie dlatego uważamy, że maksyma „W trosce wzrost” doskonale definiuje filozofię myślenia, pracy i postępowania jaką kierujemy się w ALDO. 

Jak jeszcze rozumiemy troskę o wzrost? Otóż zawiera ona w sobie wiele różnych kwestii niezwykle istotnych dla całego naszego otoczenia, które jako założyciele i właściciele ALDO tworzymy wspólnie z całym naszym zespołem.
 
W trosce o wzrost… Twojego biznesu trzymamy rękę na pulsie nowych trendów i oferujemy najwyższej klasy maszyny i produkty dla nowoczesnych firm i gospodarstw. 

W trosce o wzrost… satysfakcji naszych partnerów pomagamy w wyborze najlepszych rozwiązań. Dzielimy się kompetencjami, starając się budować - doceniane przez naszych partnerów - długofalowe relacje. 

W trosce o wzrost… lokalnej społeczności aktywnie sponsorujemy Klub Sportowy ALDO Bartnik Myszyniec i organizujemy turniej piłkarski ALDO CUP). Wspieramy także tradycje kurpiowskie: Towarzystwo Kurpiowskie „Strzelec” z Czarni i objęliśmy patronat nad książkami „Dziewcak dziewczyna z puszczy” oraz „Nasze dziedzictwo”.

W trosce o wzrost… zadowolenia naszych pracowników. Sukcesy firmy ALDO to przede wszystkim sukces wszystkich pracowników i ich szczególnego zaangażowania w budowanie własnych kompetencji i - co najważniejsze - partnerskich relacji z naszymi klientami. To dzięki nim możemy poszczycić się zdobywanymi przez lata tytułami Dilera roku czy Lidera sprzedaży. Za te osiągnięcia i zaangażowanie kierujemy podziękowania i gratulacje.  

Leszek i Andrzej Długołęccy
Właściciele firmy ALDO