05 lis 2021

W odwiedzinach u czołowego producenta – zwiedzamy fabryki Pronar

Firma Pronar wyznacza nowe kierunki w technice rolniczej, komunalnej i gospodarce odpadami. W trosce o wzrost oferujemy w portfolio ALDO wytrzymałe i precyzyjne rozwiązania tej marki, a także sukcesywnie poznajemy procesy, jakie każdego dnia mają miejsce w murach jej fabryk.

Ponad 30 lat temu w miejscowości Narew powstało przedsiębiorstwo, którego właściciele postawili sobie jasny cel – wdrożyć różnorodne profile działalności. W związku z tym dziś marka Pronar cieszy się tytułem lidera polskiego rynku w produkcji i sprzedaży maszyn i urządzeń dla rolnictwa, usług komunalnych oraz branży transportowej. Firma nie tylko obejmuje sporą część ojczystego rynku, lecz także działa na skalę światową.

Jednocześnie jest to jeden z czołowych partnerów ALDO, z którym współpraca przebiega niezwykle owocnie i pomyślnie. Mieliśmy okazję osobiście przyjrzeć się produkcji unikalnych na skalę europejską rozwiązań w zakresie produktów i technologii marki Pronar. W ubiegłym tygodniu zespół ALDO zwiedzał fabryki firmy i poszerzał swoją wiedzę na temat dostępnych produktów. 

Firmie Pronar serdecznie dziękujemy za zaproszenie, a Państwa zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami