24 maj 2022

Ucz się i pracuj z nami

Praca we współczesnym rolnictwie to zajęcie wymagające specjalistycznej wiedzy z wielu dziedzin. Jednym z kluczowych aspektów znajomość najnowszych technologii i rozwiązań dotyczących maszyn rolniczych. Dzisiejszy sprzęt rolniczy jest naszpikowany zarówno innowacyjnymi rozwiązaniami mechanicznymi jak i nowoczesną elektroniką. Dlatego fachowcy posiadający odpowiednio wysokie kwalifikacje, aby powierzyć im tak wyrafinowany sprzęt, są na wagę złota. W związku z tym nawiązaliśmy współpracę z Zespołem Szkół Powiatowych w Myszyńcu i wspólnie będziemy kształcić przyszłych mechaników-operatorów pojazdów i maszyn rolniczych.

Zawód przyszłości 

Rozwój nowoczesnych technologii i ich wszechobecność w sprzęcie rolniczym sprawia, że zawody związane z obsługą czy serwisowaniem ciągników i innych maszyn rolniczych wymagają specjalistycznego szkolenia. Dlatego zapraszamy do nas na praktyczną naukę uczniów z ZSP w Myszyńcu. – Uczniowie będą mogli podczas zajęć u nas bardzo szczegółowo zapoznać się z maszynami i sprzętem rolniczym – wyjaśnia Leszek Długołęcki – Mamy w ofercie maszyny czołowych światowych producentów, które są mocno zaawansowane technologicznie. Uczniowie będą mieli okazję zapoznać się z montażem, diagnostyką i naprawą maszyn. To jest naprawdę duża dawka wiedzy dla młodych ludzi, którzy będą brali udział w całym spectrum prac, które się wykonuje u nas na serwisie – dodaje współwłaściciel ALDO.

Praca dla najlepszych

Trzyletni program kształcenia w zawodzie mechanika operatora pojazdów i maszyn rolniczych od samego początku zakłada dużą dawkę zajęć praktycznych pod okiem wybitnych specjalistów. Nasi mechanicy mają duże doświadczenie w szkoleniu młodzieży i wyławianiu talentów, których nie wypuszcza się z rąk. – Wśród pracowników mamy osoby, które były naszymi uczniami-pracownikami młodocianymi. Będziemy chcieli przyjąć do pracy ludzi, którzy się sprawdzą podczas zajęć praktycznych u nas – zapewnia Andrzej Długołęcki.

Dołącz do nas jako uczeń i kontynuuj jako pracownik!