18 mar 2022

Testy M7-ki – zobacz, jak sprawdza się w polu!

Choć uprawianie resztek pożniwnych po zbiorze kukurydzy na ziarno to już jedynie jesienne wspomnienie, my z przyjemnością wracamy do testów maszyn rolniczych marki Kubota, które sfilmowaliśmy jakiś czas temu właśnie w trakcie tych prac. Zachęcamy Państwa do obejrzenia krótkiej relacji z wizyty u Pana Sławomira Olszewskiego.

Wśród testowanych maszyn znalazł się m.in. ciągnik Kubota M7-173. To nie pierwsza maszyna japońskiego producenta, która pracuje w gospodarstwie Pana Sławomira. Jak widać solidne rozwiązania bronią się same, kiedy w grę wchodzi wydajna i bezawaryjna praca. Kierując się zadowoleniem z poprzedniego zakupu, nasz Klient zdecydował się na przetestowanie większego ciągnika Kubota. 

Jak przebiegły testy? Czy w praktyce M7-ka okazała się równie sprawna, co mniejszy model, który jest już w posiadaniu Pana Sławomira? Więcej o tym, jak Kubota M7-173 wypadła podczas pracy w polu mówi Pan Sławomir w poniższym wideo.

W razie pytań, zachęcamy Państwa do kontaktu z przedstawicielami ALDO. W trosce o wzrost udzielą oni profesjonalnego doradztwa w kwestii niezawodnych rozwiązań rolniczych dostępnych w naszym portfolio.