Przyczepy samozbierające

Obniż koszty produkcji i zwiększ wydajność

Przyczepy samozbierające

Przyczepy samozbierające Strautmann

Przeznaczoną na kiszonkę zielonkę w pierwszej kolejności należy rozdrobnić i zebrać, a następnie załadować i przewieźć do miejsca docelowego i rozładować. Prace te nie muszą wiązać się z zastosowaniem kilku maszyn. Na szczególne uznanie zasługują tutaj maszyny z możliwością szerokiego zastosowania na polu. Podstawową ideą, jaką kierują się współcześnie firmy produkujące przyczepy samozbierające, jest obniżanie kosztów produkcji i zwiększanie wydajności. Wybór przyczep jest ogromny, dlatego każdy właściciel gospodarstwa na pewno znajdzie odpowiedni dla siebie model, która spełni wszystkie oczekiwania. 

Treść poniżej tego miejsca będzie ukryta na stronie. Pojawi się dopiero po kliknięciu przycisku "czytaj więcej".
czytaj więcej

Nowoczesne rozwiązania ułatwiające prace w gospodarstwie rolnym zapewnia wysokiej jakości przyczepa samozbierająca Strautmann, dzięki której wymienione wcześniej czynności można wykonać przy pomocy jednej maszyny, pracując przy tym wydajnie. Przyczepy samozbierające to jedne z największych maszyn rolniczych, które są niewątpliwie dużym udogodnieniem przy pracach zielonkowych. Zastosowanie tego typu maszyn oznacza wysoką wydajność pracy przy niewielkim zapotrzebowaniu na paliwo oraz niższe koszty związane z ich eksploatacją. Związana jest z tym przede wszystkim wysoka jakość materiałów wykorzystanych do ich produkcji oraz solidna i stabilna konstrukcja. 

Zastosowania przyczep samozbierających Strautmann w gospodarstwie rolnym

Rosnące koszty produkcji zmuszają właścicieli gospodarstw rolnych do poszukiwania nowoczesnych rozwiązań, które mają na celu sprawne wykonywanie zadań przy jednoczesnej obniżce kosztów, zapewniając przy tym oszczędność czasu. Nie bez znaczenia jest również czysty zbiór zielonki z podłoża i precyzyjne cięcie. 

Treść poniżej tego miejsca będzie ukryta na stronie. Pojawi się dopiero po kliknięciu przycisku "czytaj więcej".
czytaj więcej

Nowoczesna i ekonomiczna przyczepa samozbierajaca Strautmann o doskonałych parametrach technicznych jest świetną alternatywą dla dodatkowego sprzętu stosowanego na polu. Maszyny te znajdują zastosowanie zwłaszcza w gospodarstwach wielkopowierzchniowych. Zastosowanie samozbierających przyczep Strautmann umożliwia automatyczny zbiór pokosu z dużej powierzchni, poza tym przyczepy Strautmann zapewniają sprawny załadunek i transport nawet na znaczne odległości oraz szybki rozładunek. 

 

Najpopularniejsze modele przyczep samozbierających

Znajdujące się w katalogu przyczepy Strautmann działają wydajnie i sprawnie, dzięki czemu prace polowe przebiegają szybko i bezproblemowo. Jeśli chodzi o przyczepy samozbierające na sprzedaż, Strautmann oferuje wiele różniących się pojemnością i parametrami technicznymi oraz wyposażeniem maszyn, spośród których popularnością wśród rolników cieszą się następujące modele:

Treść poniżej tego miejsca będzie ukryta na stronie. Pojawi się dopiero po kliknięciu przycisku "czytaj więcej".
czytaj więcej
 • Przyczepa Strautmann Giga-Vitesse CFS o pojemności od 32,0 do 42,0 m3. Dużą pojemność i niezwykłą zwinność zapewnia jej praktyczny i funkcjonalny system wydajnego załadunku CFS (Continuous Flow System).
  • Agregat CFS zapewnia optymalną współpracę wielu elementów przyczepy samozbierającej przy niewielkim zapotrzebowaniu na moc.
  • Optymalnie dopasowany podbieracz, rolki, rotor oraz wyposażony w podwójne noże mechanizm tnący zapewniają doskonałą jakość cięcia oraz znaczną oszczędność czasu i pieniędzy.
  • Elastyczność załadunku zapewnia podbieracz Flex-Load z wykonanymi z tworzywa sztucznego zębami.
  • Intuicyjna i prosta obsługa ISOBUS odbywa się przy pomocy znajdującego się w ciągniku terminala.
  • Przyczepa samozbierająca Strautmann posiada stabilną konstrukcję i podręczną podłogę transportową, poza tym wyposażona jest w wydajne wałki dozujące.
  • Najwyższe bezpieczeństwo i komfort jazdy zapewnia podwozie tandemowe Boogie lub hydrauliczne podwozie tandemowe do wyboru.
 • Przyczepa samozbierająca Strautmann Magnon CFS 8 o pojemności 36,0, 40,0 i 44,0 m3. Maszyna o ogromnej mocy ładunkowej ceniona jest za wysokie osiągi w terenie i duże prędkości rozładunku na silosie, co zapewnia ruchoma ściana przednia.
  • Model wyposażony jest w agregat załadunkowy CFS, który zapewnia wysoką wydajność przy niewielkim zapotrzebowaniu na moc i dokładne cięcie.
  • Solidny rotor o szerokości transportowej 1,60 m posiada 8 spiralnie ułożonych rzędów zębów.
  • Przyczepa Strautmann posiada mechanizm tnący Exact-Cut z 44 nożami, a do wymiany noży nie są konieczne narzędzia.
  • Zgarniacze i zęby ustawione są względem siebie pod dużym kątem, a zbrojone płytki zębowe umożliwiają dokładne cięcie. 
  • Unikatowy podbieracz Flex-Load o szerokości 2,25 m z zębami z tworzywa sztucznego idealnie dostosowuje się do podłoża. 

Ceny i dostępność przyczep samozbierających Strautmann 

Cena nowych przyczep samozbierających Strautmann uzależniona jest głównie od modelu i parametrów technicznych, w tym objętości. Zróżnicowany koszt wynikać może również z dodatkowego doposażenia maszyn. Szczegółowa oferta przyczep samozbierających na sprzedaż oraz cennik poszczególnych modeli samozbierających maszyn i promocje dostępne są w punktach sprzedaży ALDO, do których zapraszamy zainteresowanych klientów.

Dealer przyczep samozbierających Strautmann 

ALDO to autoryzowany dealer maszyn Strautmann, który prowadzi sprzedaż wysokiej jakości nowych przyczep samozbierających dla właścicieli gospodarstw chętnie sięgających po nowoczesne rozwiązania, dzięki którym można zaoszczędzić czas i ograniczyć nakłady finansowe. Oferta obejmuje wyróżniające się doskonałą jakością i wydajnością modele przyczep samozbierających. Nowe przyczepy samozbierające marki Strautmann dostępne są w naszych punktach sprzedaży. Oryginalne części do przyczep tego producenta oferuje również sklep.

Producent przyczep samozbierających Strautmann 

Strautmann to firma o ponad 85-letniej tradycji produkująca m.in. maszyny przeznaczone do zbioru zielonki, do których zalicza się wyróżniające się dużą pojemnością i prędkością roboczą przyczepy samozbierające. Niezwykle bogate doświadczenie firmy produkującej przyczepy samozbierające znalazło swoje przełożenie w wysokiej jakości maszynach. Efektem dużego doświadczenia w produkcji są przyczepy samozbierające wykonane z solidnych części i wyposażone w ułatwiające wykonywane prace rozwiązania.
Producent wysokiej jakości wielozadaniowych przyczep samozbierających dostarcza na rynek maszyny, które stanowią doskonałe rozwiązanie dla właścicieli gospodarstw rolnych, którzy w szczególności cenią niezawodny sprzęt zapewniający wydajną pracę. Dzięki nim można zaoszczędzić sporo czasu, a przy tym znacznie ograniczyć nakłady finansowe w związku z koniecznymi do wykonania zadaniami. Producent przykłada również ogromną wagę do jakości konstrukcji.

Jakie są opinie rolników o przyczepach samozbierających Strautmann?

Dostarczane na rynek przez Strautmann przyczepy samozbierające posiadają liczne pozytywne opinie. Z pozytywnymi opiniami związana jest przede wszystkim wysoka jakość produkowanych przez firmę maszyn samozbierających. Samozbierające przyczepy tego producenta cenione są za niezależność, doskonałą wydajność, a także niższe koszty związane ze zbiorem zielonek. Rolnicy cenią je również za mniejsze zapotrzebowanie na moc oraz za wykorzystane w nich rozwiązania, które pozwalają uzyskać najlepszą jakość sieczki. Opinie klientów świadczą o tym, że przyczepy samozbierające Strautmann to inwestycja na długie lata. 

Przyczepy samozbierające Strautmann – najważniejsze zalety

Posiadanie przyczep samozbierających wpływa korzystnie na ekonomię pracy. Posiadając w parku maszynowym przyczepę samozbierającą, nie trzeba korzystać z przyczep z nadstawkami siatkowymi, poza tym nie ma potrzeby korzystania z sieczkarni polowych. Przyczepy samozbierające Strautmann wyróżniają się dużą pojemnością oraz prędkością roboczą, co pozwala zaoszczędzić czas przy zbiorze, a wszelkie prace polowe przeprowadzane są bardzo sprawnie. Duża prędkość robocza i szerokie ogumienie nie niszczą podłoża, co czyni je maszynami przyjaznymi dla środowiska. Zaletą jest również łatwe wchodzenie do maszyny, co zapewniają praktyczne drzwi wejściowe i wygodny dostęp do przestrzeni ładunkowej. Bezpieczeństwo na drodze zapewnia im z kolei składana pokrywa, a także kamera cofania i/lub w skrzyni ładunkowej oraz doskonałe oświetlenie. Prosta obsługa umożliwia natomiast pełną kontrolę nad wszystkimi funkcjami maszyny. Intuicyjny interfejs dzieli się m.in. na tryb załadunku i rozładunku oraz tryb jazdy po drodze.
Przyczepy samozbierające nowe gwarantują również czysty zbiór, dzięki czemu kiszonki oraz pasze będą wyróżniać się najwyższą jakością. Samozbierające przyczepy Strautmann są również odporne na korozję. W katalogu producenta dostępna jest duża liczba modeli, dzięki którym bez problemu można wybrać odpowiednią dla potrzeb gospodarstwa przyczepę. Producent umożliwia ponadto wyposażenie przyczep w oś skrętną, która zapobiega uszkodzeniu opon, kiedy ogumienie ociera się o podłoże. Na uwagę zasługuje również fakt, że technologia produkcji kiszonek z wykorzystaniem przyczep samozbierających w przypadku większości gospodarstw jest znacznie tańsza.

Przyczepy samozbierające Strautmann – jaką wybrać? 

Automatyzacja pracy w gospodarstwie rolnym pozwoli zaoszczędzić cenny czas i pieniądze. Wybór przyczepy samozbierającej marki Strautmann uzależniony jest od wielu czynników. Bez wątpienia zakup przyczepy samozbierającej to doskonały pomysł. Zastanawiając się, jaka przyczepa samozbierajaca Strautmann dla gospodarstwa będzie najlepsza, warto zwrócić uwagę na odległości, jakie będzie musiała pokonać między polem a miejscem rozładunku. W przypadku większych odległości warto pomyśleć o zakupie przyczepy samozbierającej o większej pojemności. Poszukując dostosowane dla potrzeb gospodarstwa przyczepy samozbierające na sprzedaż, uwagę należy zwrócić również na solidną konstrukcję, by mogły posłużyć przez długi czas. Maszyna samozbierająca wyróżnia się również dużą efektywnością pracy, co przekłada się na jakość kiszonki.

Przyczepy samozbierające Strautmann – gdzie kupić?

ALDO jako autoryzowany dealer maszyn Strautmann oferuje klientom wysokiej jakości przyczepy samozbierające o szerokim zastosowaniu. Przyczepy Strautmann dostępne są w naszych punktach sprzedaży, do których serdecznie zapraszamy klientów zainteresowanych ich zakupem.  

Województwo warmińsko-mazurskie

Punkt sprzedaży ALDO w Myszyńcu, ul. Prosta 1:
tel.: +48297721980

 • powiat piski,
 • powiat nidzicki,
 • powiat mrągowski,
 • powiat szczycieński.

Punkt Sprzedaży ALDO w Ełku, ul. Srebrna 12:
tel.: +48 87 520 00 38

 • powiat ełcki,
 • powiat olecki,
 • powiat kętrzyński,
 • powiat bartoszycki,
 • powiat giżycki,
 • powiat gołdapski,
 • powiat węgorzewski.

Punkt Sprzedaży ALDO w Wójtowie, ul. Grabowa 1:
tel.: +48 89 74 10 098

 • Olsztyn,
 • powiat olsztyński,
 • powiat lidzbarski.

Województwo mazowieckie

Punkt sprzedaży ALDO w Myszyńcu, ul. Prosta 1
tel.: +48 29 77 21 980

 • Ostrołęka,
 • powiat ostrołęcki,
 • powiat makowski,
 • powiat ciechanowski,
 • powiat przasnyski,
 • powiat żuromiński,
 • powiat mławski.

Województwo podlaskie

Punkt sprzedaży ALDO w Myszyńcu, ul. Prosta 1:
tel.: +48 29 77 21 980

 • powiat łomżyński,
 • powiat kolneński,
 • powiat grajewski,
 • Łomża.

Punkt Sprzedaży ALDO w Ełku, ul. Srebrna 12:
tel.: +48 87 520 00 38

 • powiat sejneński,
 • Suwałki,
 • powiat suwalski,
 • powiat augustowski.