23 lis 2022

Serwis Kubota – Lepiej dbamy o niezawodność Twojego ciągnika

Serwisowanie ciągnika rolniczego zapewnia mu długą żywotność i niezawodność w trakcie intensywnych prac polowych. Ważne jednak jest by owo serwisowanie, było profesjonalne. Autoryzowany serwis Kubota jest gwarancją, że Twój ciągnik jest zawsze w rękach profesjonalistów.

Kubota zaleca wykonanie przeglądu ciągnika w autoryzowanym serwisie Kubota przynajmniej raz w roku. Warto to zrobić niezależnie od stanu licznika motogodzin. 

Późną jesienią, gdy większość prac polowych jest za nami, warto zaplanować wizytę  w serwisie Kubota. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości, polecamy lekturę artykułu o autoryzowanych punktach serwisowych Kubota, jaki ukazał się na portalu agro.Fakt.pl.

Warto postawić na autoryzowany serwis Kubota. Potwierdzają to opinie klientów, ale przemawiają za tym także twarde argumenty. Tylko autoryzowany serwis Kubota dysponuje pełną wiedzą i dokumentacją maszyn tej marki, ponadto specjalizacja sprawia, że mechanicy wykonują przeglądy i naprawy niesłychanie sprawnie i skutecznie. Przegląd ciągnika Kubota tylko w autoryzowanym serwisie. Warto.

Warto także pamiętać, że autoryzowany serwis Kubota wykorzystuje oryginalne części zamienne i materiały eksploatacyjne do ciągników Kubota. To gwarancja jakości i skuteczności.

Więcej informacji na stronie producenta.

Umów wizytę już teraz!
tel. +48 696 655 330
tel. +48 511 199 208

Serwis Kubota