23 mar 2022

Rośniemy w siłę razem z marką Kubota

W trosce o wzrost od lat współpracujemy z cenionymi producentami, dzięki którym codzienna praca rolników jest maksymalnie wydajna. Każdy gospodarz doskonale wie, że solidne maszyny to podstawa sprawnego działania w polu, sadzie czy oborze. Nie dziwi zatem, że marka Kubota jest tak ceniona wśród naszych Klientów. Nie tylko tych prowadzących działalność rolniczą, lecz także tych z branży komunalnej.

W artykule opublikowanym na łamach portalu AgroFakt.pl czytamy: Podjęcie współpracy z marką Kubota nie wiązało się z pytaniem: czy? Tylko kiedy? To była kwestia czasu. Japońska precyzja zawsze nam imponowała. Tym bardziej, że do każdego tematu konstrukcyjnego inżynierowie koncernu podchodzą całościowo, dbając o odbiorcę końcowego, aby w pełni zaspokoić jego potrzeby związane z użytkowaniem maszyny, ale także, aby zadbać o jego finanse. – mówi Leszek Długołęcki, współwłaściciel ALDO.

Współpraca z japońskim producentem niezawodnych rozwiązań dla rolnictwa oraz sektora komunalnego ma szczególne znaczenie w działalności ALDO. Wspólnie z Kubotą od lat rośniemy w siłę w trosce o satysfakcję użytkowników pomarańczowych maszyn. Z dumą każdego dnia dostarczamy do naszych Klientów sprzęt marki Kubota oraz czuwamy nad jego sprawnym i długoletnim działaniem.

Więcej na temat współpracy ALDO z firmą Kubota dowiecie się Państwo z artykułu opublikowanego w serwisie AgroFakt.pl. Zachęcamy także do obejrzenia wideo z serii Rośniemy w siłę zrealizowanego w naszej siedzibie.

Z kolei wszystkich Państwa zainteresowanych niezawodnymi rozwiązaniami z portolio ALDO zapraszamy do kontaktu!