27 kwi 2022

Rentowność hodowli z marką De Heus

W trosce o wzrost nie tylko dbamy o zaopatrzenie parku maszynowego gospodarstw naszych Klientów, lecz także dostarczamy doskonałe rozwiązania żywieniowe dla zwierząt. W ofercie Działu Pasz ALDO znajduje się pełna gama produktów i pasz firmy De Heus.

Doskonałe rozwiązania żywieniowe holenderskiego producenta wspierają utrzymanie wydajności stada i zdrowotności krów. Czyli zapewniają wszystko to, czego potrzebuje gospodarz do utrzymania rentowności hodowli. 

Chcąc prowadzić hodowlę zwierząt o dobrej zdrowotności, należy zwracać uwagę na wszystkie czynniki, które potencjalnie mogą powodować różnego rodzaju schorzenia. Jedną z chorób, do której przyczyniają się czynniki zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne jest zapalenie gruczołu mlekowego. 

O profilaktyce mastitis można przeczytać w artykule dostępnym na AgroFakt.pl: Obecnie hodowcy mają do dyspozycji naprawdę wiele propozycji premiksów. Jedną z nich, godną uwagi, jest mieszanka Bestermine Vital, którą można podawać jałówkom i krowom zasuszonym. Umożliwia ona bezpieczne wejście krowy w laktację. Mieszanka zawiera witaminę E, która odgrywa dużą rolę w zdrowotności gruczołu mlekowego.

Zachęcamy do zapoznania się z całym artykułem, który jest dostępny pod linkiem: https://www.agrofakt.pl/profilaktyka-mastitis-czyli-bitwa-z-bolaczka-krow-mlecznych/

A wszystkich Państwa zainteresowanych profesjonalnym doradztwem specjalistów z Działu Pasz ALDO oraz produktami dostępnymi w ofercie, zapraszamy do kontaktu:
+48 29 77 27 666
+48 511 199 015