21 mar 2023

RC3100/1 – nowa przyczepa niskopodwoziowa Pronar

Transport niskopodwoziowy obejmuje przewóz ładunków, których nie można przetransportować przy pomocy standardowych przyczep. Przyczepy niskopodwoziowe wykorzystuje się głównie do przewozu maszyn i urządzeń rolniczych, a także sprzętu budowlanego. W ofercie ALDO znaleźć można najnowszy model przyczepy niskopodwoziowej – RC3100/1 Pronar. 

Model przyczepy niskopodwoziowej – RC3100/1

Niskopodwoziowe przyczepy umożliwiają bezpieczny transport każdej maszyny o dowolnych rozmiarach. W ofercie ALDO znaleźć można wysokiej jakości przyczepy Pronar, które przeznaczone są przewozu różnych ładunków. Na szczególną uwagę zasługuje nowa przyczepa niskopodwoziowa RC3100/1, która jest zmodernizowaną wersją przyczepy modelu Pronar RC3100. Przeznaczona jest do transportu z prędkością 40 km/h, jednak można ją dostosować do prędkości 60 km/h. Bezpieczeństwo transportu i komfort pracy przyczepy podnosi automatyczny regulator siły hamowania.

Charakterystyka i cechy przyczepy RC3100/1

Dostępna w ofercie przyczepa niskopodwoziowa RC3100/1 może osiągnąć masę całkowitą wynoszącą aż 30 ton, co przekłada się na możliwość transportu ładunku o masie do 24 ton. Wymiary powierzchni ładunkowej przyczepy niskopodwoziowej Pronar wynoszą 8340×2540 mm. W razie potrzeby powierzchnia ładunkowa RC3100/1 może zostać poszerzona do 3 metrów. W tym celu wystarczy wysunąć znajdujące się w bocznych podłużnicach przyczepy uchwyty, a w powstałej przestrzeni umieścić dodatkowe deski.

Zastosowanie nowej przyczepy niskopodwoziowej

Model niskopodwoziowej przyczepy Pronar RC3100/1 doskonale sprawdzi się zarówno w przypadku transportu maszyn i urządzeń rolniczych, jak i różnego rodzaju maszyn budowlanych. Przyczepa Pronar będzie idealnym rozwiązaniem w przypadku konieczności przetransportowania sprzętu na znaczne odległości, poza tym można wykorzystać ją do przewozu balotów, czy też kostek siana lub słomy. Model przyczepy niskopodwoziowej RC3100/1 znajduje też szerokie zastosowanie w budownictwie, m.in. do transportu sprzętu i różnego rodzaju maszyn budowlanych na teren budowy. 

Wyposażenie nowej przyczepy niskopodwoziowej – RC3100/1

Najważniejszy element wyposażenia wytrzymałej przyczepy niskopodwoziowej RC3100/1 stanowi zespół jezdny, który składa się z:

  • dwóch osi jezdnych,
  • jednej osi skrętnej, która wyposażona jest w hydrauliczną blokadę skrętu. 

Przyczepa Pronar wyposażona jest również w będące uzupełnieniem zespołu jezdnego resory paraboliczne. Na uwagę w przypadku modelu RC3100/1 zasługują również pneumatyczne hamulce bębnowe. Przenoszenie znacznych obciążeń zapewnia natomiast solidna rama. Wyposażenie przyczepy Pronar RC3100/1 uzupełniają znajdujące się w tylnej części przyczepy nogi i mechaniczny system sterujący najazdami. Podłoga wykonana została z wysokiej jakości drewna – do wyboru jest drewno drzew iglastych oraz dębowe. 

Opcjonalnie przyczepa niskopodwoziowa RC3100/1 może zostać doposażona w hydraulicznie rozkładane tylne najazdy oraz w specjalne wkładki zwiększające płaską powierzchnię przyczepy. Model można doposażyć również w licznik przejechanych kilometrów. 

Gdzie kupić przyczepę RC3100/1? 

Interesuje Cię zakup przyczepy niskopodwoziowej RC3100/1? Skorzystaj z profesjonalnego wsparcia specjalistów ALDO, którzy pomogą w wyborze najlepszego rozwiązania. Przedstawimy Ci szczegółowe informacje na temat przyczepy RC3100/1, poza tym udzielimy wsparcia w zakresie wyboru dostosowanej do Twoich możliwości finansowych formy finansowania jej zakupu.

Po szczegółowe informacje na temat zakupu maszyny zapraszamy do naszych punktów sprzedaży, których adresy znajdziesz w pod zakładce kontaktowej. Postaw na nowoczesność i doskonałą jakość!