Z przesuwną ścianą

Z przesuwną ścianą

Przyczepy z przesuwną ścianą

Dostępne w ofercie przyczepy z przesuwną ścianą to przydatne w gospodarstwie rolnym rodzaje przyczep, dzięki którym rozładunek odbywa się przy pomocy przesuwnej ściany. Nowe przyczepy Pronar zapewniają swobodny i do tego sprawny rozładunek towarów poprzez ich przesuwanie ścianą skrzyni ładunkowej. Sprawdzą się tam, gdzie zwykłe wywrotki nie spełniają swoich funkcji. 

Treść poniżej tego miejsca będzie ukryta na stronie. Pojawi się dopiero po kliknięciu przycisku "czytaj więcej".
czytaj więcej

Dostępne modele przyczep z przesuwną ścianą

Jako producent wysokojakościowych maszyn i urządzeń przeznaczonych dla rolnictwa dostarczamy na rynek wysokiej jakości przyczepy z przesuwną ścianą, które posiadają liczne pozytywne opinie klientów, którzy zaopatrzyli się w nie już wcześniej. W ofercie znaleźć można nowe przyczepy Pronar, do których należy model Pronar T900XL, przyczepa Pronar T902 oraz przyczepa z przesuwną ścianą Pronar T900. Przyczepy te cenione są m.in. za stabilność i staranne wykonanie, a także za uniwersalność zastosowania. 

Przyczepa Pronar T900XL

Model przyczepy Pronar T900XL opiera się na zawieszeniu tridem. Doskonale sprawdzi się do przewozu materiałów ciężkich i sypkich. Przesuwna ściana przyczepy T900XL będzie dobrym rozwiązaniem przy rozładunku towaru w przypadku niskich budynków oraz na nierównym i pochyłym terenie. Na uwagę zasługuje również możliwość zastosowania pionowego adaptera rozrzucającego. 

Przyczepa Pronar T902

Model Pronar T902 jest przyczepą zbudowaną na osi tandemowej. Przyczepa z przesuwną ścianą Pronar T902 jest „krótka” i posiada przednią oś sztywną i tylną oś kierowaną, dzięki czemu w mniejszym stopniu zużywa opony. Bardzo dobrze sprawdzi się w niskich budynkach, poza tym będzie idealnym rozwiązaniem na nierównym terenie oraz przy silnym wietrze. 

Przyczepa Pronar T900

Konstrukcja modelu Pronar T900 umożliwia rozładunek towarów przez ich przesuwanie ścianą skrzyni ładunkowej. Przyczepa Pronar T900 będzie idealnym rozwiązaniem, jeśli chodzi o niskie budynki, a także nierówny teren. Można nią transportować zarówno materiały ciężkie, jak i sypkie. Model posiada układ siłowników, który charakteryzuje się niskim zapotrzebowaniem na olej z układu hydraulicznego ciągnika. 

Wyposażenie przyczep z przesuwną ścianą

W opcjonalnym wyposażeniu przyczepy z przesuwną ścianą Pronar znaleźć można m.in. dodatkowe nadstawy, które mają na celu zwiększenie pojemności ładunkowej, a także różne opcje instalacji hamulcowej i szeroki wybór ogumienia. Do wyboru są również błotniki osłaniające koła oraz tuba na dokumenty. 

Treść poniżej tego miejsca będzie ukryta na stronie. Pojawi się dopiero po kliknięciu przycisku "czytaj więcej".
czytaj więcej

 

Ceny przyczep z przesuwną ścianą

Przyczepy rolnicze Pronar różnią się ceną, zależnie od modelu i wyposażenia opcjonalnego, na które klient się zdecyduje. Całkowity koszt zakupu przyczepy z przesuwną ścianą może być nieco inny, gdy ofertę przygotuje producent, a inny, gdy zajmie się nią dystrybutor bądź sklep internetowy, który oferuje również części zamienne do przyczep z przesuwną ścianą firmy Pronar. Nowe przyczepy Pronar z przesuwną ścianą mogą kosztować mniej, gdy obejmuje je specjalna promocja lub wyprzedaż, dlatego warto śledzić aktualne doniesienia branżowe.