Wozy przeładowcze

Wozy przeładowcze

Wozy przeładowcze

Uniwersalne wozy przeładowcze znajdują zastosowanie w przypadku utrudnionego dojazdu transportu na pole. Przeciwdziałają konieczności pokonywania przez kombajny znacznych odległości w celu przeładunku, a tym samym ograniczają straty związane z koniecznymi przerwami podczas wykonywanej przez kombajn pracy na polu. Tego typu środki transportu wykorzystywane są zwłaszcza w gospodarstwach wielkopowierzchniowych. 

 

Treść poniżej tego miejsca będzie ukryta na stronie. Pojawi się dopiero po kliknięciu przycisku "czytaj więcej".
czytaj więcej

Dostępne modele wozów przeładowczych

W katalogu Pronar znajdują się dwa modele wozów przeładowczych. Należy do nich wóz przeładowczy Pronar T740 oraz wóz przeładowczy Pronar T743. Dostępne w ofercie nowe wozy przeładowcze Pronar, które mają liczne pozytywne opinie, wykorzystać można np. podczas przeładunku zboża i kukurydzy z kombajnu do samochodów ciężarowych. Znajdują również zastosowanie przy załadunku materiału siewnego do siewników, poza tym mają wiele innych zastosowań, pozwalając na oszczędność nawet do 30% czasu pracujących na polu kombajnów. Wozy przeładowcze będą też idealnym rozwiązaniem dla firm świadczących usługi np. podczas żniw. 

Wóz przeładowczy Pronar T740

Model T740 pracuje z wydajnością przeładunku wynoszącą 200-400 t/h, a całkowity czas rozładunku wynosi w nim zaledwie 3-6 minut. Jest to również maszyna ekonomiczna i uniwersalna w zastosowaniu. Wóz przeładowczy Pronar T740 posiada wytrzymałą konstrukcję z podwoziem bazującym na zawieszeniu typu tandem – na resorach parabolicznych. Model T740 posiada skrętną oś tylną, dzięki której manewrowanie maszyną jest znacznie łatwiejsze. 

Wóz przeładowczy Pronar T743

Model T743 to maszyna uniwersalna z całkowitym czasem rozładunku wynoszącym 3-6 minut i wydajnością przeładunku wynoszącą 200-400 t. Wóz przeładowczy Pronar T743 jest ekonomiczny w zastosowaniu, którego konstrukcja jest wytrzymała, zapewniając długotrwałe, bezproblemowe użytkowanie. Model Pronar T743 posiada podwozie bazujące na zawieszeniu typu tridem na resorach parabolicznych z czynnym układem skrętu. Posiada oś środkową sztywną i 2 osie kierowane czynnie.

Wyposażenie wozów przeładowczych

Wozy przeładowcze Pronar wyróżniają się bogatym wyposażeniem, do którego zalicza się elektroniczny system wagowy, który pozwala na łatwą ewidencję przeładunku, a także wygodną w obsłudze plandekę i nasadkę do załadunku siewników. Sprzedaż przyczep obejmuje również dodatkowe wyposażenie opcjonalne, które pozwala na zwiększenie zakresu możliwego wykorzystania wozu przeładowczego. Do wyposażenia opcjonalnego, jakie oferują nowe wozy przeładowcze Pronar, zalicza się m.in. plandekę rolowaną, różnych wymiarów koła i koła zapasowe, elastyczną rurę zsypową, czy też instalację hamulcową kombajnową.  

Treść poniżej tego miejsca będzie ukryta na stronie. Pojawi się dopiero po kliknięciu przycisku "czytaj więcej".
czytaj więcej

 

Ceny wozów przeładowczych

Koszt zakupu wozu przeładowczego uzależniony jest od wielu czynników, w tym od wybranego modelu i wyposażenia opcjonalnego, na które klient się zdecyduje. Cena może różnić się ponadto, zależnie od miejsca oferty – producent może mieć inną ofertę niż sklep internetowy, który często oferuje również części zamienne do wozów przeładowczych czy lokalny dystrybutor. Korzystną cenowo opcją mogą okazać się promocje lub wyprzedaże.