Przyczepy do przewozu zwierząt

Przyczepy do przewozu zwierząt

Przyczepy do przewozu zwierząt

Podstawą w każdym gospodarstwie powinien być dostosowany do profilu działalności sprzęt. Na szczególną uwagę zasługują przyczepy rolnicze, które wykorzystuje się do transportu materiałów oraz płodów rolnych i nie tylko. Duże znaczenie w gospodarstwach hodowlanych odgrywają przyczepy do przewozu zwierząt. Dostępne w ofercie przyczepy rolnicze Pronar różnią się ładownością i innymi parametrami technicznymi. 

 

Treść poniżej tego miejsca będzie ukryta na stronie. Pojawi się dopiero po kliknięciu przycisku "czytaj więcej".
czytaj więcej

Modele przyczep do przewozu zwierząt 

Jako czołowy producent sprzętu rolniczego dostarczamy na rynek m.in. wysokiej jakości przyczepy do przewozu zwierząt, które posiadają pozytywne opinie szerokiego grona klientów. Starannie dopracowana konstrukcja przyczep do przewozu zwierząt zapewnia komfortowy i bezpieczny transport. W ofercie znaleźć można różniące się danymi technicznymi nowe przyczepy: Pronar T046, a także model Pronar T046/1, Pronar T046/2 oraz Pronar T046H. Komfort i bezpieczeństwo oferowanych przyczep dodatkowo zwiększa duża wysokość ścian i hydrauliczna amortyzacja, która tłumi drgania podczas transportu. 

Przyczepa Pronar T046 

Model Pronar T046 to przyczepa rolnicza przeznaczona do przewozu zwierząt o ładowności 3,5 tony i wysokość ścian 1350 mm. Dzięki wykonaniu z wysokiej jakości materiałów posłuży przez wiele lat. Jest łatwa w utrzymaniu i funkcjonalna, z czym związany jest długi podest zapewniający sprawny załadunek i rozładunek zwierząt. Przyczepa Pronar T046 zapewnia transport ok. 6 sztuk bydła.  

Przyczepa Pronar T046/1 

Ładowność przyczepy do przewozu zwierząt Pronar T046/1 wynosi 5 ton, a wysokość ścian – 1350 mm. Ten solidnie wykonany model jest w stanie przetransportować ok. 10 sztuk bydła. Wysoka jakość materiałów wykorzystanych do produkcji modelu Pronar T046/1 czyni ją niezawodną. Dzięki lakierowanym ścianom i odpływom łatwo utrzymać ją w czystości.

Przyczepa Pronar T046/2 

Model przyczepy do przewozu zwierząt Pronar T046/2 o ładowności 8,5 tony i wysokości 1400 mm doskonale sprawdzi się w większych gospodarstwach rolnych. Przyczepa rolnicza T046/2 umożliwia załadunek ok. 10-12 sztuk bydła. Posiada system hydraulicznie opuszczanego nadwozia i znajdujące się w przedniej części uchylno-rozwierane drzwi.

Przyczepa Pronar T046H 

Przeznaczona do przewozu zwierząt przyczepa Pronar T046H umożliwia transport ok. 8-10 sztuk bydła, w zależności od wielkości. Jest zwrotna i łatwa w manewrowaniu. Doskonale sprawdzi się również na terenach podgórskich. Na uwagę zasługuje opuszczane na wysokość 20 cm od podłoża nawozie modelu Pronar T046H, które eliminuje konieczność używania podestu. 

Wyposażenie przyczep do przewozu zwierząt 

Dostępne w ofercie nowe przyczepy Pronar można dostosować do indywidualnych potrzeb. Opcjonalnie można doposażyć je w zwiększające wysokość ścian skrzyni nadstawy, a także w zaczep dyszla, czy też w instalacje hamulcowe i różnych wymiarów ogumienie. Problemem nie będą również części zamienne do przyczep do przewozu zwierząt.

Treść poniżej tego miejsca będzie ukryta na stronie. Pojawi się dopiero po kliknięciu przycisku "czytaj więcej".
czytaj więcej

Ceny przyczep do przewozu zwierząt 

Cena przyczep do przewozu zwierząt zależy od modelu, a także od jego parametrów technicznych i dodatkowego wyposażenia. Koszt zakupu przyczepy rolniczej może różnić się również w zależności od tego, kim jest dystrybutor, poza tym inną cenę zaoferować może rolniczy sklep internetowy. Atrakcyjne cenowo opcje znaleźć można w punktach sprzedaży z promocjami lub na wyprzedażach.