03 lis 2023

Przyczepy belowe i dwuosiowe Pronar dostępne w ALDO

Pronar, firma ze 100-procentowym polskim kapitałem, jest liderem polskiego rynku przyczep rolniczych. Oferta Pronar jest bowiem skuteczną odpowiedzią na zapotrzebowanie rolników, którzy szukają maszyn spełniających ich oczekiwania i są dopasowane do potrzeb oraz wielkości gospodarstwa. Nowoczesne, wysokiej jakości przyczepy rolnicze Pronar sprawdzają się w każdych warunkach.

Przyczepy rolnicze dwuosiowe

W ofercie Pronar jest aż 13 modeli przyczep dwuosiowych, które są przeznaczone do transportu płodów rolnych, nawozów, materiałów budowlanych, nawozów mineralnych, a także ładunków na europaletach. Ich uniwersalność podnosi mechanizm trójstronnego wywrotu.

Przykładem jest przyczepa Pronar PT608 o skrzyni przystosowanej także do przewozu europalet i również transportu bel o szerokości 1,2 m. Kształt i powierzchnia (11 m2) skrzyni sprawia, że oprócz transportu typowych materiałów sypkich można przewozić także wiele innych produktów. Jej skrzynia pomieści aż 10 europalet. Przyczepa ma ładowność 8460 kg i dopuszczalną masę całkowitą 11 600 kg. Wysokość burt to 500+500 mm. Standardem jest bogate wyposażenie pojazdu m.in. w wyjścia instalacji pneumatycznej, hydraulicznej i elektrycznej.

- Proponujemy również przyczepy Pronar PT610 oraz PT672. Pierwsza z nich ma ładowność 10 290 kg, druga 8000 kg. Od ręki dostępna jest także przyczepa Pronar T653./2 z oknem szybra zsypowego, który umożliwia doposażenie przyczepy w kołnierz wyładowczy lub przenośnik ślimakowy ułatwiające rozładunek ziarna – informuje Bartosz Radoch, kierownik Punktu Sprzedaży ALDO w Myszyńcu.

Przyczepy belowe

Przyczepa Pronar T026M to uniwersalna przyczepa do transportu bel o ładowności. Jej ładowność sięga 13 580 kg, a dopuszczalna masa całkowita wynosi 18 ton. Wzmocniona płyta podłogowa o grubości 4 mm jest bardzo wytrzymała na odkształcenia przez co przyczepa może być wykorzystywana nie tylko w rolnictwie, ale także do transportu europalet lub euroskrzyń. Wysokość ścian jest dostosowana do transportu dwóch warstw bel, a nisko zwieszona konstrukcja ułatwia załadunek.

- Na uwagę zasługują wyprofilowane, zaokrąglone ranty platformy załadowczej, które zabezpieczają ładunek przed niekontrolowanym przesunięciem i jednocześnie nie powodują uszkodzeń bel owiniętych folią – wyjaśnia Bartosz Radoch, kierownik Punktu Sprzedaży ALDO w Myszyńcu. 

Naszą kolejną propozycją jest niezawodna uniwersalna przyczepa Pronar T023.  Doskonale sprawdza się w transporcie ładunków objętościowych, które wymagają dużych powierzchni,  głównie do przewozu bel słomy i sianokiszonki, palet i europalet. 

- Pronar T023 sprawdzi się także w transporcie pociętego lub dłużycowego drewna oraz innych materiałów dłużycowych – dodaje Bartosz Radoch.

Dłuższą żywotność przyczepy zapewnia stabilne i mocne zawieszenie na resorach parabolicznych. Składane drabinki z przodu i z tyłu przyczepy zabezpieczają natomiast ładunek, a jednocześnie zapewniają jego właściwe zamocowanie podczas transportu.

Gdzie kupić przyczepę Pronar?

Interesuje Cię zakup przyczepy Pronar? Skorzystaj z profesjonalnego wsparcia specjalistów ALDO, którzy pomogą w wyborze najlepszego rozwiązania. Przedstawimy szczegółowe informacje na temat przyczep, a poza tym udzielimy wsparcia w zakresie wyboru dostosowanej do Twoich możliwości i potrzeb formy finansowania jej zakupu.

Po szczegółowe informacje na temat zakupu przyczep zapraszamy do naszych Punktów Sprzedaży: