28 lis 2022

Profesjonalny serwis Kubota

Ciągniki Kubota są znane z niezawodności i trwałości. Jednak nawet najlepsze maszyny wymagają fachowej i terminowej obsługi. Gwarantuje ją profesjonalny autoryzowany serwis ALDO, który zatroszczy się o doskonały stan techniczny Twojego ciągnika Kubota.

Warto korzystać z autoryzowanego serwisu ALDO

Powierzając obsługę ciągnika naszemu autoryzowanemu serwisowi, macie pewność, że zajmą się nim profesjonaliści. Serwisanci ALDO są wyspecjalizowani w obsłudze maszyn Kubota. Ich wiedza jest także stale pogłębiana, gdyż przechodzą regularne szkolenia. Nasz autoryzowany serwis Kubota posiada też pełen dostęp do dokumentacji technicznej oraz procedur serwisowych i diagnostycznych maszyn Kubota.

Serwisowanie w ALDO podnosi wartość ciągnika

Na wszystkie zamontowane podczas naprawy części autoryzowany serwis zawsze wystawia faktury. Jest to bardzo cenna dokumentacja. Potwierdza bowiem nie tylko fachowość i regularność serwisu, ale również montaż oryginalnych części zamiennych Kubota. Tak udokumentowana historia obsługowa ciągnika w efekcie podnosi jego wartość przy odsprzedaży.

Oryginalne części Kubota w ALDO

Warto pamiętać, że serwisy ALDO używają tylko oryginalnych części i materiałów eksploatacyjnych Kubota. Wszystko po to, aby zachować jak najwyższą skuteczność działania i zapewnić bezawaryjną eksploatację maszyn Kubota. Co istotne, oryginalne części są dostosowane do specyfiki pracy każdej maszyny. Gwarantują także jakość taką samą jak elementy zamontowane w ciągniku przy jego produkcji. Dzięki oryginalnym częściom Kubota można więc liczyć na długą żywotność maszyny i zminimalizować ryzyko awarii.

Czy zamienniki części się opłacają?

Zakup tańszych zamienników materiałów eksploatacyjnych i części zamiennych może na krótko nieznacznie obniżyć koszty. W dłuższej perspektywie taka oszczędność bywa jednak nieopłacalna. Praca w ciężkich warunkach może bowiem doprowadzić do uszkodzeń silnika oraz konieczności wymiany wielu kosztownych elementów.

Użytkownicy ciągników Kubota wybierają oryginał

Z badania renomowanej agencji Martin&Jacob wynika, że użytkownicy ciągników Kubota nie szukają właśnie tego typu pozornych oszczędności. Dlatego aż 77 proc. z nich uważa, że warto zainwestować w części oryginalne, które mogą być nieco droższe, ponieważ gwarantują bezawaryjną eksploatację w dłuższym okresie. Identyczny odsetek (77%) ankietowanych twierdzi, że zamienniki mogą większym stopniu uszkodzić ciągnik, a cena późniejszej naprawy będzie wysoka.

Rolnicy wybierają autoryzowany serwis Kubota

Z raportu Martin&Jacob wynika, że użytkownicy ciągników Kubota mają pełne zaufanie do kompetencji autoryzowanego serwisu. Wyżej oceniają kompetencje serwisantów autoryzowanych dilerów Kubota niż wiedzę mechaników w warsztatach nieautoryzowanych. Cenią też sobie szybkość usunięcia usterki. Dla 60% użytkowników ciągników Kubota jest argument za wyborem autoryzowanego serwisu, a nie warsztatu nieautoryzowanego.