07 sie 2023

Profesjonalne kosiarki Kubota z finansowaniem bez odsetek*

Kosiarki Kuboty słyną z wysokiej jakości wykonania i  rozwiązań, które gwarantują niezawodność oraz trwałość maszyn. Profesjonalne kosiarki Kubota to sprzęt o wysokiej wydajności, dostosowany do każdego rodzaju terenu i wielkości powierzchni. Wydajne kosiarki Kubota są dostępne z funkcją mulczowania, z wyrzutem bocznym lub tylnym, a także koszami o dużej pojemności i funkcją wysokiego wysypu trawy.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej informacji, skontaktuj się z nami: 

Profesjonalna kosiarka Kubota GR1600-II

Kubota GR1600-II to model z silnikiem wysokoprężnym o mocy 13,5 KM i agregatem koszącym o szerokości 107 cm. Sprawdza się zarówno na dużych posesjach prywatnych, jak również obiektach sportowych oraz w firmach świadczących usługi profesjonalnej pielęgnacji terenów zielonych. Kubota GR1600-II jest dostępna z koszem do zbierania trawy o pojemności 370 l.

Profesjonalna kosiarka Kubota GR2120

Jeszcze mocniejszą i wydajniejszą maszyną jest Kubota GR2120. Jej diesel osiąga moc 21 KM. Szerokość agregatu koszącego wynosi natomiast 122 cm. Podobnie jak model Gr1600-II oferuje wysoki poziom komfortu pracy operatora. Fotel jest wyposażony w regulację amortyzacji, a obsługa sprzętu jest intuicyjna. Dzięki przekładni hydrostatycznej prędkość i kierunek jazdy można wybrać jednym pedałem, bez konieczności odrywania rąk od kierownicy. Wspomaganie układu kierowniczego znacznie redukuje zmęczenie podczas manewrowania. Kubota GR2120 jest dostępna z koszem do zbierania trawy o pojemności 450 litrów.

Profesjonalna kosiarka z silnikiem benzynowym

Model Kubota Z122R to kosiarka z silnikiem benzynowym. Dwucylindrowy widlasty silnik produkcji japońskiej ma pojemność 726 cm3 i moc 19,2 KM. Napęd to dwie niezależne przekładnie hydrostatyczne, po jednej na każde koło. Wygodny i intuicyjny wybór prędkości oraz kierunku jazdy odbywa się dwiema niezależnymi dźwigniami. Duża rezerwa mocy umożliwia koszenie trawy również przy większych prędkościach jazdy. Zerowy promień skrętu, czyli możliwość obrotu o 360o w miejscu, pozwala natomiast na skuteczne koszenie w miejscach o ograniczonej przestrzeni.

Kubota Z122R dysponuje agregatem koszącym o szerokości 107 cm, który jest wyposażony w dwa noże. Operator ma możliwość 12-stopniowej (co 6 mm) regulacji wysokości koszenia. Agregat koszący z bocznym wyrzutem trawy może być uzupełniony o funkcję mulczowania.

Intuicyjnie rozmieszczone elementy sterowania, regulowane dźwignie zmiany kierunku jazdy i wygodny, tapicerowany fotel ułatwiają obsługę kosiarki. W dodatku niski poziom hałasu silnika sprawia, że nawet wielogodzinna praca nie jest uciążliwa.

Profesjonalna kosiarka Kubota ZD1211 do ciężkich zadań

To kolejna profesjonalna kosiarka o zerowym promieniu skrętu, która na dodatek jest przystosowana do bardzo intensywnego obciążenia. Do jej napędu służy chłodzony cieczą wysokoprężny silnik o pojemności 1123 cm3 i mocy 25 KM. Napęd jest przenoszony przez dwie wydajne, zintegrowane przekładnie hydrostatyczne HST. Sterowanie prędkością i skrętem za pomocą dwóch wygodnych dźwigni.

Model ZD1211 jest wyposażony w agregat koszący o szerokości 152 cm. W solidnej stalowej obudowie pracują trzy noże tnące. Agregat jest napędzany wałem Kardana, a więc bez problemu podoła największym obciążeniom. Z uwagi na mocny silnik oraz napęd wałem nawet wysoka i mokra trawa nie stanowi dla kosiarki Kubota ZD1211 przeszkody.

Dostępne są dwie wersje agregatów – z wyrzutem bocznym lub tylnym. W przypadku modelu z wyrzutem bocznym jest oferowana przystawka do mulczowania. Wysokość koszenia od 25 do 127 mm. Warto wiedzieć, że w kosiarce ZD 1211 zastosowano także unikatowy system podnoszenia agregatu tnącego na czas czynności serwisowych. Nie trzeba go więc demontować, aby wyczyścić lub naostrzyć noże.

W przypadku maszyny przeznaczonej do długiej pracy, prócz niezawodnego napędu, kluczowe znaczenie odgrywa komfort operatora. Fotel w ZD1211 ma więc regulację amortyzacji i można ustawiać go w kilku pozycjach. Najważniejsze parametry kosiarki i jej silnika można odczytać na kontrastowym wyświetlaczu LCD.

Profesjonalna kosiarka z finansowaniem bez odsetek*

Nabywcy kosiarek profesjonalnych serii GR i Z mogą skorzystać z atrakcyjnego programu fabrycznego finansowania KUBOTA Finance z oprocentowaniem 0%.*

Korzystając z programu fabrycznego finansowania KUBOTA Finance nabywca ma pewność wysokości płaconej raty. Nie zaskoczą go więc zmiany jej wysokości. Tym samym w tych niepewnych czasach może zaplanować finanse swojej firmy lub gospodarstwa.

Skorzystaj z wiedzy profesjonalnych doradców ALDO

Skorzystaj jeszcze w tym sezonie, a jeśli nie wiesz, jaki model maszyn profesjonalnej kosiarki Kubota będzie dla Ciebie najlepszy, zasięgnij informacji u naszych doradców. Przedstawimy dostępne modele Kubota, modele ich finansowania i pomożemy wybrać najbardziej optymalne rozwiązanie dla osiągnięcia sukcesu technicznego oraz ekonomicznego.

* Dotyczy wyłącznie spłaty kapitału. Szczegółowe warunki w Punktach Sprzedaży ALDO. Treści handlowe zamieszczone w tym ogłoszeniu nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i mają jedynie charakter informacyjny o możliwych wariantach finansowania nabycia maszyn.