07 sie 2023

Profesjonalne kosiarki Kubota z finansowaniem 0%*

Profesjonalne kosiarki Kubota słyną z wysokiej jakości wykonania i zastosowanych w nich rozwiązań, które gwarantują niezrównaną wydajność, niezawodność oraz trwałość tych maszyn. Teraz japońska niezawodność i jakość, czyli wydajne i trwałe kosiarki Kubota znajdziesz w ofercie ALDO w atrakcyjnych cenach i promocyjnym finansowaniu 0% od kwoty pożyczonego kapitału.*

W promocyjnym finansowaniu dostępne są kosiarki:

  • Kubota serii GR,
  • Kubota serii Z.

Skorzystaj z wiedzy profesjonalnych doradców ALDO

Skorzystaj z naszej oferty jeszcze w tym sezonie, a jeśli nie wiesz, jaki model maszyn profesjonalnej kosiarki Kubota będzie dla Ciebie najlepszy, zasięgnij informacji u naszych doradców. Przedstawimy dostępne modele Kubota, programy ich finansowania i pomożemy wybrać najbardziej optymalne rozwiązanie dla osiągnięcia sukcesu technicznego oraz ekonomicznego.

Informacje uzyskasz w Punktach Sprzedaży ALDO:

* Dotyczy wyłącznie spłaty kapitału. Szczegółowe warunki w Punktach Sprzedaży ALDO. Treści handlowe zamieszczone w tym ogłoszeniu nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i mają jedynie charakter informacyjny o możliwych wariantach finansowania nabycia maszyn.