22 lut 2023

Preparty mlekozastępcze De Heus w ofercie ALDO

Odchów cieląt to niełatwe zadanie. Z jednej bowiem strony młode zwierzęta mają duże wymagania, z drugiej zaś w tym okresie czyha na nie wyjątkowo dużo niebezpieczeństw. 

Naturalnym oczekiwaniem każdego hodowcy bydła jest, aby okres ten nie był zakłócany przez biegunki i inne dolegliwości, ale też by odchów był maksymalnie efektywny.

Aby osiągnąć te cele, stosuje się specjalistyczne preparaty mlekozastęczne De Heus. W naszej ofercie znajdują się między innymi produkty takie jak:

  • Ekonomilk, 
  • Lenmilk,  
  • Kaliber Gold, 
  • Westmilk.

Właściwy dobór preparatu mlekozastępczego pozwala na zachowanie wysokiego poziomu zdrowotności młodzieży hodowlanej, jak i wysokie przyrosty dzienne. Dzięki preparatom mlekozastępczym De Heus masz pewność, że odpój jest krótszy i efektywny, a cielęta mogą szybko rozpocząć pobieranie paszy stałej.

Preparty mlekozastępcze De Heus wspierają zdrowy i szybki rozwój cieląt, a hodowcy zapewniają wygodę i pozwalają racjonalnie gospodarować zasobami.

O szczegółach żywienia cieląt i stosowania preparatów mlekozastęczych De Heus chętnie opowiedzą nasi doradcy żywieniowi. Skontaktuj się z nimi już teraz!

Dział pasz ALDO
+48 29 77 27 666
+48 511 199 015