25 lis 2022

Poznaj ciągnik Kubota M6001 Utility

Kubota to uznana marka, która stała się synonimem trwałości i niezawodności ciągnika rolniczego. Projektujący te maszyny specjaliści nie zapomnieli także o komforcie i wygodzie obsługi, jakiej oczekują rolnicy. Doskonałym przykładem dbałości o warunki pracy operatora jest ciągnik Kubota M6001 Utility.

Inżynierowie zadbali, aby ciągnik Kubota M6001 Utility był nie tylko wydajnym i niezawodnym narzędziem codziennej pracy, ale także by praca ta nie była źródłem nadmiernego zmęczenia i stresu związanego obsługą maszyny.

Minimalizowanie negatywnych skutków zmęczenia spowodowanego wielogodzinną pracą ma ogromne znaczenie, gdyż podnosi bezpieczeństwo pracy zarówno samego operatora, jak i osób, które znajdą się w pobliżu. Dlatego ciągnik Kubota M6001 Utility wyposażony został w komfortową i przestronną kabinę. 

W bogato wyposażonym wnętrzu w przemyślany sposób rozmieszczone zostały wygodne i czytelne elementy potrzebne do sterowania ciągnikiem i zagregowanymi maszynami. To oczywiście nie wszystko. Dokładny opis tej rewelacyjnej maszyny znajdziecie w artykule Piotra Cerana opublikowanym na portalu agroFakt.pl

Przeczytajcie koniecznie, a po więcej informacji zgłoście się do naszych doradców!

ciągnik Kubota M6001 Utility