11 paz 2021

Pokazy ALDO podczas Dnia Kukurydzy Tauroszyszki 2021

Dnia 03.10.2021 r. w gospodarstwie Państwa Chmielewskich, jak co roku odbył się Dzień Kukurydzy, podczas którego zaprezentowaliśmy niezawodne rozwiązania produktowe dostępne w ALDO. Zorganizowaliśmy pokaz z wykorzystaniem ciągnika Kubota M6-142, wału tnącego Cutter 3.0 oraz agregatu Runner 3.0 z wałem Cracker

Uprawa ścierniska z tym zestawem przyniosła bardzo dobre rezultaty. Resztki pożniwne zostały rozdrobnione i wymieszane z glebą. Po przejeździe uzyskaliśmy efekt doskonale wyrównanego pola, który został bardzo dobrze oceniony przez obecnych gości. 

Jesteśmy dumni, że od lat współtworzymy takie wydarzenia, jak Dzień Kukurydzy w Tauroszyszkach. Realizujemy to w trosce o wzrost gospodarstw rolnych, z którymi współpracujemy. Opinie wyrażane przez uczestników takich spotkań są potwierdzeniem, że wspomniane rozwiązania uprawowe ALDO spełniają najwyższe oczekiwania i wymogi gospodarzy

Zebrani goście mieli możliwość poszerzyć swoją wiedzę dzięki uprzejmości Państwa Chmielewskich, za co jesteśmy ogromnie wdzięczni. Serdecznie dziękujemy!

Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące rozwiązań uprawowych ALDO, zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami.