20 lip 2022

Oferta ALDO na żniwa

Małe żniwa 2022 idą pełną parą, zaczynają się też zbiory rzepaku, ale szczyt prac żniwnych jeszcze przed nami. To ostatni dzwonek na przegląd stanu maszyn potrzebnych w tym gorącym okresie. Z tej okazji my też przygotowaliśmy błyskawiczny przegląd naszej oferty i przypominajmy nasz asortyment szczególnie użyteczny w tym czasie.

Oleje i filtry do ciągników rolniczych

Pamiętajcie o wymianie filtrów kabinowych, wykonaniu przeglądów olejowych i smarowaniu Waszych maszyn. Wszystko, co do tego potrzebne, znajdziecie w naszym sklepie internetowym aldomarket.pl oraz w marketach stacjonarnych. Znajdziecie tam także wszelkie części zamienne do ciągników i innych maszyn rolniczych. Przygotujcie swoje maszyny na żniwa 2022.

Ciągniki Kubota na żniwa 2022

Choć żniwa kojarzą się główne z pracą kombajnów, to równie dużo pracy mają w tym okresie ciągniki. W naszej ofercie znajdziecie doskonale ciągniki rolnicze Kubota. Żeby sprawdzić, jakie modele są dostępne „od ręki”, skontaktuj się z naszymi doradcami.

Przyczepy rolnicze

Ciągnik rolniczy w czasie żniw stanowi nierozerwalny duet z przyczepą. W naszej ofercie znajdziecie świetne przyczepy marek Cynkomet i Alima-Bis. Rożnorodny asortyment tych producentów pozwala zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. 

Ładowarki teleskopowe i przegubowe dla rolnictwa 

Nie zapominajmy także o bardzo przydatnych w gospodarstwie, szczególnie w czasie żniw, ładowarkach. W naszym portfolio znajdziecie ładowarki Weidemann i Dieci. Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami, przedstawią szczegóły i pomogą Wam dokonać satysfakcjonującego wyboru.

Daj nam znać, czego potrzebujesz!