06 kwi 2022

Od lat w trosce o wzrost gospodarstwa

Podstawą dbania o zdrowie i wysokie wyniki produkcji zwierzęcej jest oczywiście optymalne żywienie. Dział Pasz ALDO dba o to, aby zapewnić Państwu wysokiej jakości, nowoczesne rozwiązania żywieniowe. Jednym z gospodarzy korzystających z usług naszego serwisu paszowego jest Pan Leszek Duda.

Nasza współpraca trwa już od ponad 18 lat. Dostarczamy do tego gospodarstwa zarówno produkty marki De Heus (pasze pełnoporcjowe, dodatki mineralno-witaminowe, pasze dla cieląt, preparaty mlekozastępcze), jak i maszyny rolnicze – jednym z ostatnich zakupów był ciągnik Kubota M7172. Pan Leszek bardzo ceni sobie także doradztwo żywieniowe oferowane przez Dział Pasz ALDO.

Podczas poprzedniej wizyty w gospodarstwie naszego Klienta Mariuszowi Deptule, kierownikowi Działu Pasz, towarzyszyła kamera. Zachęcamy Państwa do zobaczenia wideo, w którym Pan Leszek opowiada o swojej długoletniej współpracy z ALDO. 

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat rozwiązań żywieniowych dostępnych w portfolio ALDO należy skontaktować się z naszym Działem Pasz. Kontakt poniżej.

+48 29 77 27 666
+48 511 199 015