12 cze 2024

Nowy Punkt Sprzedaży ALDO w Ciechanowie

ALDO od ponad dwóch dekad specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań rolniczych i komunalnych. Stale też rozbudowuje swoją sieć sprzedaży, aby być bliżej klientów. W ubiegłym roku sieć ALDO wzbogaciła się o Punkt Sprzedaży w Ciechanowie.

ALDO to marka znakomicie znana w województwach: mazowieckim, podlaskim i warmińsko-mazurskim. Od ponad 20 lat ALDO dostarcza rolnikom w tych regionach maszyny rolnicze, ale także części zamienne, pasze i środki do produkcji rolnej. Firma dysponuje obecnie czterema Punktami Sprzedaży, w tym najnowszym w Ciechanowie. Założone w 1999 roku przez braci Andrzeja i Leszka Długołęckich ALDO szybko stało się synonimem innowacji i niezawodności.

- Nasza wizja była jasna od początku – chcieliśmy dostarczać technologie i rozwiązania, które nie tylko ułatwiają pracę i sprawią, że będzie przyjemniejsza oraz efektywniejsza, ale również pomagają rozwijać biznes rolników oraz przedsiębiorców działających w sektorze komunalnym – zapewnia Andrzej Długołęcki.

Otwarcie Punktu Sprzedaży w Ciechanowie to krok w kierunku dalszego rozwoju i jeszcze lepszej dostępności usług ALDO dla rolników i przedsiębiorców w regionie.

- Rozszerzenie naszej działalności o kolejny ważny region umożliwia rolnikom i przedsiębiorcom dostęp do najnowszych maszyn dla rolnictwa i gospodarki komunalnej, takich jak niezawodne japońskie ciągniki Kubota czy perfekcyjne maszyny Kverneland – dodaje Leszek Długołęcki.

Ciągniki Kubota w ALDO

Jakość i innowacyjność to fundamenty oferty ALDO. Dlatego też firma współpracuje z liderami rynkowymi. Stąd też w ofercie ALDO znajdują się niezawodne japońskie ciągniki Kubota, maszyny rolnicze Kverneland i inne wiodące marki. Dzięki temu ALDO może zaproponować szeroką gamę najlepszych maszyn na rynku.

ALDO proponuje pełną paletę modeli marki Kubota. W ofercie można więc znaleźć profesjonalne kosiarki samojezdne oraz miniciągniki dedykowane branży komunalnej. Dla klientów z tego sektora przeznaczone są również ciągniki kompaktowe. Dla gospodarstw hodowlanych, zwłaszcza o profilu mlecznym, ALDO dostarcza niezwykle oszczędne i zwrotne ciągniki rolnicze z serii Kubota M. Wśród nich flagowy model Kubota serii M7003.

ALDO to także maszyny Kverneland. Maszyny norweskiej marki są przeznaczone do pracy w najcięższych warunkach. Są efektywnym rozwiązaniem dla nowoczesnego rolnictwa. Bogata oferta ALDO zawiera maszyny uprawowe, ale również do przygotowania i zbioru zielonki oraz zadawania pasz. Prócz sprzedaży, ALDO oferuje także specjalistyczne zaplecze serwisowe.

ALDO zawsze blisko klienta

ALDO jest liderem w branży maszyn rolniczych i komunalnych. Oferuje produkty najwyższej jakości, ale także dba o rozwój i zadowolenie swoich klientów oraz lokalnych społeczności.

- Pozytywne opinie naszych klientów są najlepszą wizytówką. Każdy zadowolony rolnik, każda udana inwestycja w nasze maszyny to dowód na to, że ALDO faktycznie zmienia na lepsze lokalne gospodarstwa. W Ciechanowie i okolicach kontynuujemy tę misję, zapewniając technologie, które nie tylko usprawniają pracę, ale również przyczyniają się do wzrostu efektywności i zadowolenia naszych klientów – mówi Leszek Długołęcki.

Rozszerzenie działalności o Ciechanów pozwala rolnikom i przedsiębiorcom z tego regionu na dostęp do najnowszych maszyn dla rolnictwa i gospodarki komunalnej.

- Otwarcie Punktu Sprzedaży w Ciechanowie to krok w kierunku dalszego rozwoju i dostępności naszych usług. Rozwój naszej firmy i rosnąca pozycja w regionie są potwierdzeniem, że idziemy w dobrym kierunku. Wszystko to jest możliwe dzięki zaufaniu, które budujemy każdego dnia, oferując produkty spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników – zapewnia Bartosz Radoch, kierownik Punktów Sprzedaży ALDO w Myszyńcu i Ciechanowie.

Obejrzyj film i dowiedz się więcej: