12 kwi 2023

Nowe opakowania pasz De Heus dla drobiu przyzagrodowego

Pasze De Heus dla drobiu przyzagrodowego od tego sezonu rozprowadzane będą w nowych opakowaniach. Jak poinformował na swojej stronie internetowej ten ceniony producent pasz i nasz partner biznesowy: To zmiana, która cieszy oko, wspiera hodowców w dokonaniu wyboru odpowiedniej linii produktów oraz… pozwala nam wspólnie zadbać o środowisko!

Szata graficzna nowych opakowań pozwala na łatwą i jednoznaczną identyfikację przeznaczenia produktu. Co niezwykle istotne dla klientów, na opakowaniach umieszczone zostały także skondensowane informacje, pozwalające poznać właściwości paszy znajdującej się w jego wnętrzu. 

W trosce o wzrost bezpieczeństwa ekologicznego bielony papier, z jakiego dotychczas produkowane były opakowania pasz De Heus dla drobiu przyzagrodowego, został zastąpiony papierem szarym. Zmniejszona powierzchnia zadruku i zredukowana liczba kolorów pozwoliły ograniczyć zużycie farby o ponad 30%. Wszystko to w trosce o środowisko.

W nowych opakowaniach dostępne będą pasze De Heus dla drobiu przyzagrodowego z linii Zielona Zagroda, Natura i Tradycja i Awans. Nie zmienia się natomiast zawartość, gdyż najwyższa jakość paszy to priorytet De Heus.

Po więcej informacji o paszach zapraszamy do naszych doradców żywieniowych. Pasze De Heus dla drobiu przyzagrodowego kupisz w naszych marketach rolniczych.

Zapraszamy!