17 lut 2023

Nowe maszyny Kverneland w dobrych cenach

ALDO od lat dostarcza swoim klientom niezawodne i solidne maszyny Kverneland. Teraz ALDO proponuje zakup maszyn uprawowych, zielonkowych i pras Kverneland w bardzo dobrych cenach. Dokładne informacje o ofercie można uzyskać pod nr tel.: 29 77 21 988.

Nowe maszyny Kverneland dostępne od ręki

Oferta ALDO jest precyzyjnie skrojona pod potrzeby rolników. Można w niej znaleźć pełną gamę solidnych maszyn, ale również rozwiązania ułatwiające ich zakup. Dlatego w trosce o naszych Klientów, w czasie, kiedy producenci zapowiadają i wprowadzają znaczne podwyżki cen nowego sprzętu ALDO proponuje wysokiej jakości maszyny Kverneland w korzystnych cenach. 

Zadzwoń i nie zwlekaj z decyzją. Doradcy ALDO są do Twojej dyspozycji - tel.: 29 77 21 988.

– Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów zapewniamy teraz nowe maszyny renomowanej marki Kverneland w jeszcze bardziej atrakcyjnych cenach. Co istotne, nie trzeba na nie czekać, są dostępne od ręki. Dokładne informacje o ofercie można uzyskać w Punktach Sprzedaży ALDO: 

– mówi Zbigniew Długołęcki, Kierownik ds. Wsparcia Operacyjnego ALDO.

Maszyny zielonkowe Kverneland

Synonim jakości w dobrej cenie

Maszyny Kverneland od lat znane są ze swojej jakości i niezawodności. Ceniony przez naszych Klientów sprzęt proponujemy teraz w dobrych cenach i z możliwością natychmiastowego odbioru. W atrakcyjnych cenach przygotowaliśmy kilka modeli wydajnych i trwałych maszyn rolniczych Kverneland.

Maszyny zielonkowe

W dobrej cenie proponujemy zawieszany przetrząsacz czterokaruzelowy Kverneland 8452. Solidna maszyna ma szerokość roboczą 5,2 m, a jej atutami są: zwarta i wytrzymała konstrukcja oraz niska masa i małe zapotrzebowanie na moc.

Uzyskanie kiszonki o optymalnej zawartości suchej masy zagwarantują, dostępne od ręki w dobrych w dobrych cenach, jedno- i dwukaruzelowe zgrabiarki Kverneland.

Jednokaruzelowa zgrabiarka Kverneland 9443 ma karuzelę o 12 ramionach, a jej szerokość robocza wynosi 4,3 m. Niska masa (zaledwie 480 kilogramów) umożliwia agregowanie zgrabiarki Kverneland 9443 nawet z małymi ciągnikami.

Na większych areałach swoją klasę pokażą zgrabiarki dwukaruzelowe – Kverneland 9476 C o regulowanej szerokości roboczej 7-7,8 m i masie 1640 kg oraz Kverneland 9471 S Evo.

Zgrabiarka Evo ma masę 1350 kg i szerokość roboczą od 6,6 do 7,1 m. Sprzęt ten pozwala na odkładanie pokosu w jeden duży wał z dwóch przejazdów lub dwa mniejsze z jednego przejazdu.

Zapytaj o najlepsze rozwiązania dla Twojego gospodarstwa. Skorzystaj z doradztwa fachowców ALDO i dobrych cen renomowanej marki Kverneland- 29 77 21 988

Prasy Kverneland

W ofercie ALDO znalazły się także dwa modele pras stałokomorowych. Od ręki można teraz odebrać prasy Kverneland 6250 SC14 N oraz Kverneland 6350 SC14 N. Obie formują bele o wymiarach 1,20x1,25 m.

W atrakcyjnej cenie proponujemy także prasę zmiennokomorowa Kverneland 6716 SC14 N, która formuje bele o szerokości 1,2 m i średnicy od 0,6 do 1,65 m. Bele są owijanie siatką lub (opcjonalnie) sznurkiem.

Pług Kverneland

Z odbiorem od ręki, ALDO oferuje także zawieszany, 4-korpusowy pług obracalny Kverneland 150 S 100. To model zaprojektowany z myślą o niskich kosztach eksploatacji przy jednoczesnym utrzymaniu wysokiej wydajności i żywotności nawet w najtrudniejszych warunkach glebowych. Charakteryzuje się niskim zapotrzebowaniem na udźwig i uciąg. Łatwo go przystosować do różnych ciągników i rozstawów kół.

Skontaktuj się z Punktami Sprzedaży ALDO

Punkt Sprzedaży w Myszyńcu

tel.:29 77 21 988

mail: 

Punkt Sprzedaży w Wójtowie 

tel.:89 74 10 098

mail: 

Punkt Sprzedaży w Ełku

tel.:87 520 00 38

mail: