12 paz 2022

Nowe maszyny Kverneland w atrakcyjnych cenach

W ALDO Klient jest zawsze najważniejszy. Kierując się tą maksymą proponujemy nowe maszyny Kverneland, które są dostępne od ręki w bardzo dobrych cenach.

– Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów zapewniamy teraz nowe maszyny renomowanej marki Kverneland w jeszcze bardziej atrakcyjnych cenach. Co istotne, nie trzeba na nie czekać, są dostępne od ręki. Dokładne informacje o ofercie można uzyskać w Punktach Sprzedaży w Myszyńcu, Wójtowie i Ełku lub dzwoniąc pod numer 29 77 21 988 – mówi Zbigniew Długołęcki, Kierownik ds. Wsparcia Operacyjnego ALDO. 

Z takiej okazji naprawdę nie warto rezygnować. Szansa zakupu nowej maszyny w dobrej cenie to bez wątpienia intratna propozycja. Dzięki niej oszczędzicie jednocześnie czas i pieniądze. Nowe maszyny Kverneland mają bowiem nie tylko dobre ceny, ale są także dostępne od ręki. Sprzęt można odebrać natychmiast. 

– Nie warto zwlekać z podjęciem decyzji, producenci podnoszą ceny, i maszyny z kolejnych dostaw będą znacznie droższe – dodaje Zbigniew Długołęcki.

Nasi doradcy służą także pomocą w znalezieniu atrakcyjnych ofert finansowania zakupu nowej maszyny Kverneland.

Zadzwoń pod numer 29 77 21 988 i dowiedz się więcej, jesteśmy do Twojej dyspozycji.