25 paz 2022

Niezawodny kompaktowy ciągnik Kubota na zimę

W ofercie ALDO znajdą Państwo kilka serii kompaktowych ciągników Kubota. Te legendarnie niezawodne japońskie maszyny sprawdzają się o każdej porze roku i przy każdej pogodzie. Imponują swoją wszechstronnością, niezawodnością i wydajnością, także w trudnych warunkach zimowych. Mimo niewielkich rozmiarów kompaktowe ciągniki Kubota są naprawdę wielozadaniowe. Wiele opcji dodatkowo rozszerza ich możliwości i pozwala perfekcyjnie dostosować ciągniki do wykonywania najróżniejszych prac.

Kompaktowe ciągniki Kubota serii B1, B2 i LX 

Kubota serii B1 to cztery modele z oszczędnymi silnikami Diesla o mocach od 12 do 22 KM. Wydajny napęd, niewielkie wymiary oraz zwrotność sprawiają, że sprawdzą się w każdych warunkach. Nie mają sobie równych w pracy na ograniczonej przestrzeni. Szeroki wybór implementów rozszerza możliwości tej maszyny.

Kubota serii B2 to aż 6 modeli z silnikami o mocach 20,23 i 26 KM. Ich niskie spalanie w połączeniu z pojemnymi zbiornikami paliwa to pewność wielogodzinnej, efektywnej pracy. System zacieśniania skrętu Bi-Speed Turn zapewnia ciągnikowi niespotykaną w tej klasie zwrotność, a klimatyzowana kabina komfort w każdych warunkach pogodowych. Kompatybilność z szeregiem implementów to gwarancja wszechstronności i maksymalnej wydajności.

Kubota serii LX to dwa modele o mocach 35 i 40 KM. Ich precyzyjna i cicha przekładnia hydrostatyczna jest łatwa w obsłudze i pozwala idealnie dobrać prędkość do wykonywanych zadań. Silniki o dużym momencie obrotowym oraz wydajna hydraulika gwarantują efektywną pracę z wieloma narzędziami. Kubota LX z łatwością sprosta nawet najtrudniejszym zimowym zadaniom.

Kubota z niezawodnym napędem 4x4

Wszystkie ciągniki kompaktowe Kubota mają w standardzie napęd 4x4. Napęd obu osi pozwala pewnie i bezpiecznie poruszać się w trudnych zimowych warunkach. Mocnym wsparciem napędu 4WD jest także blokada mechanizmu różnicowego. Zdecydowanie poprawia trakcję, a tym samym wydajność pracy na śliskiej nawierzchni. 

Zimowy osprzęt do ciągników Kubota

Ciągniki kompaktowe Kubota podołają nawet najcięższym zadaniom, współpracują bowiem z szeroką paletą implementów. Sprawdzą się o każdej porze roku, także realizując trudne zadania zimowe.

Przedni TUZ w ciągnikach kompaktowych Kubota umożliwia podwieszenie różnorodnych narzędzi wykorzystywanych przy zimowym utrzymaniu dróg i chodników. Kubota może więc pracować np. ze szczotkami do zamiatania różnej szerokości. Możliwy jest również montaż pługów do śniegu – prostych, o hydraulicznym nastawie lub łamanych. Modele wyposażone w przedni WOM mogą natomiast obsługiwać pługi wirnikowe. 

Tylny TUZ umożliwia współpracę z różnego typu rozsiewaczami Kubota. Latem maszyny wykorzystuje się do nawożenia, zimą zaś służą do rozsypywania piasku lub soli. Nawet najmniejsza Kubota serii B1 podoła pracy z lekkim rozsiewaczem Kubota VS220.

Atrakcyjne finansowanie KUBOTA Finance

Kubota przygotowała korzystny sposób sfinansowania zakupu nowego ciągnika w programach KUBOTA Finance. Korzystając z promocyjnych programów, klient może wybrać sposób kredytowania najbardziej dopasowany do jego oczekiwań.

Przedłużona gwarancja Kubota Care

Kupując kompaktowy ciągnik Kubota, warto skorzystać z ponadstandardowej ochrony gwarancyjnej producenta. Dzięki przedłużonej nawet do 5 lat gwarancji Kubota Care można uniknąć nieoczekiwanych wydatków i cieszyć się ciągnikiem tak samo sprawnym jak w dniu zakupu.

Profesjonalne doradztwo ALDO

Nasi kompetentni doradcy w Punktach Sprzedaży ALDO w Myszyńcu, Ełku i Wójtowie pomogą w podjęciu decyzji o wyborze modelu ciągnika oraz implementów najlepiej dopasowanych do planowanych zadań. Przygotują również najkorzystniejsze rozwiązania finansowania zakupu nowego ciągnika. Doradzą także w wyborze optymalnego wariantu dodatkowej ochrony gwarancyjnej producenta. 

Natomiast znane z perfekcyjnej obsługi serwisy ALDO sprawnie i szybko poradzą sobie z montażem wyposażenia dodatkowego. Doświadczeni serwisanci profesjonalnie zajmą się także obsługą gwarancyjną i pogwarancyjną zakupionego sprzętu.