Używane ładowarki teleskopowe

Ładowarki teleskopowe to niesłychanie uniwersalne i funkcjonalne maszyny. Znajdują zastosowanie niemal w każdym gospodarstwie rolnym, a dla rolników zajmujących się hodowlą zwierząt są sprzętem pierwszej potrzeby. Z tego względu także używane ładowarki teleskopowe cieszą się dużą popularnością. 

Treść poniżej tego miejsca będzie ukryta na stronie. Pojawi się dopiero po kliknięciu przycisku "czytaj więcej".
czytaj więcej

Ładowarka teleskopowa używana

Rolniczych zastosowań dla ładowarek jest bez liku. Pomagają w załadunku i rozładunku zarówno materiałów sypkich, jak i towarów w big bagach czy na paletach. Świetnie radzą sobie z transportem balotów, cięciem kiszonki i karmieniem zwierząt. Ładowarka teleskopowa używana jest też często na polu, do załadunku nasion czy nawozów. Choć ładowarki przeznaczone do pracy w gospodarstwach rolnych cechuje wysoka uniwersalność, to przed zakupem warto dokładnie przeanalizować jakie prace będziemy nią wykonywać. 

Używane ładowarki teleskopowe – jak wybrać?

Kryteria wyboru używanej ładowarki teleskopowej nie różnią się od tych dotyczących zakupu nowego sprzętu. Oczywiście musimy się liczyć z nieco mniejszym wyborem, czy może raczej z ograniczoną możliwością personalizacji konfiguracji. Jednak na rynku jest tak wiele rodzajów ładowarek, że z pewnością znajdziemy coś odpowiedniego.

Kupując używaną ładowarkę, zastanówmy się, czego od niej oczekujemy. Do podstawowych cech, na jakie powinniśmy zwrócić uwagę, należą: wysokość podnoszenia, udźwig oraz zwrotność i wymiary. Wszystkie te parametry będą decydowały o funkcjonalności takiego sprzętu w naszym gospodarstwie.

Osprzęt do ładowarek teleskopowych

Ładowarka teleskopowa używana do prac w gospodarstwie, szczególnie zajmującym się hodowlą zwierząt, będzie potrzebowała różnorodnych narzędzi. Aby w pełni wykorzystać możliwości tego sprzętu oraz pracować bezpiecznie i wydajnie, powinniśmy zaopatrzyć się w osprzęt przeznaczony do konkretnych zadań. Jeżeli decydujemy się na zakup używanej ładowarki, bardzo możliwe, że w zestawie nie znajdziemy tego, czego nam trzeba. Wtedy warto zweryfikować, czy upatrzony sprzęt będziemy mogli doposażyć w niezbędne akcesoria.
 

Skontaktuj się z naszym Komisem

Komis maszyn używanych ALDO:

Maszyny rolniczewielu marek

Maszyny rolnicze
wielu marek

Sprawdzony stan techniczny

Sprawdzony stan
techniczny

Fachowedoradztwo

Fachowe
doradztwo

Możliwośćfinansowania

Możliwość
finansowania

Doświadczenieod 1999 roku

Doświadczenie
od 1999 roku

Wybierz Kategorię:

Ładowarka teleskopowa Dieci Mini Agri 26.6
Używane ładowarki teleskopowe
Ładowarka teleskopowa Dieci Mini Agri 26.6
ul. Srebrna 12 , 19-300 Ełk
cena 199 000 zł
Więcej
Ładowarka teleskopowa Dieci Agri Star 37.7
Używane ładowarki teleskopowe
Ładowarka teleskopowa Dieci Agri Star 37.7
ul. Prosta 1, 07-430 Myszyniec
cena 139 000 zł
Więcej
Ładowarka teleskopowa Manitou MLT 742 HLSU
Używane ładowarki teleskopowe
Ładowarka teleskopowa Manitou MLT 742 HLSU
ul. Prosta 1, 07-430 Myszyniec
cena 129 000 zł
Więcej