Używane ciągniki rolnicze

Szukasz sprawdzonej używanej maszyny do swojego gospodarstwa? Chcesz wymienić swój ciągnik lub powierzyć nam jego sprzedaż?

Skontaktuj się z naszym Komisem

Komis maszyn używanych ALDO:

Maszyny rolniczewielu marek

Maszyny rolnicze
wielu marek

Sprawdzony stan techniczny

Sprawdzony stan
techniczny

Fachowedoradztwo

Fachowe
doradztwo

Możliwośćfinansowania

Możliwość
finansowania

Doświadczenieod 1999 roku

Doświadczenie
od 1999 roku

Wybierz Kategorię:

Używane ciągniki rolnicze
Ciągnik rolniczy Zetor 9540 Rezerwacja .
ul. Prosta 1, 07-430 Myszyniec
cena 59 900 zł
Więcej
Używane ciągniki rolnicze
Ciągnik rolniczy Renault Ares 630 RZ . Rezerwacja .
ul. Prosta 1, 07-430 Myszyniec
cena 69 000 zł
Więcej

Zakup używanego ciągnika rolniczego to doskonała metoda na doposażenie gospodarstwa w niezbędny sprzęt. Z takiej możliwości korzystają zarówno właściciele małych gospodarstw o ograniczonym budżecie, jak i rolnicy działający na dużą skalę.

Ciągniki rolnicze używane do wszystkiego

Starsze ciągniki w dużych gospodarstwach na ogół używane są do lżejszych prac pomocniczych. Jednak wielu rolników wykonuje nimi wszystkie prace. Nierzadko jedyny ciągnik w gospodarstwie lata młodości ma już za sobą, a nadal świetnie się sprawdza. To pokazuje, że używany ciągnik rolniczy to sprzęt pożądany i wartościowy.

Treść poniżej tego miejsca będzie ukryta na stronie. Pojawi się dopiero po kliknięciu przycisku "czytaj więcej".
czytaj więcej

Używane ciągniki rolnicze

Zakup ciągnika rolniczego to skomplikowany proces wymagający podjęcia wielu decyzji. Zbieranie informacji o dostępnych możliwościach technicznych i parametrach maszyn na rynku to poważne zadanie. Kiedy rozszerzymy je o konieczność sprawdzenia stanu technicznego, robi się naprawdę bardzo trudne. Dlatego po używane ciągniki warto kierować się do wiarygodnych i sprawdzonych partnerów. Samodzielne badanie stanu używanego traktora może być trudne do realizacji z wielu powodów. Z kolei wyspecjalizowana firma dysponuje zarówno sprzętem, jak i wiedzą, którą może nas wesprzeć. Pomoże to nam uniknąć potencjalnych kłopotów i błędnych decyzji.

Używane ciągniki na sprzedaż – jak wybrać?

Gdy oglądamy używane traktory z zamiarem zakupu, łatwo możemy „zgubić” wymagania, jakie powinniśmy im stawiać. Choć w przypadku ciągników rolniczych używanych możemy napotkać na nieco większe ograniczenia, niż przy zakupie nowej maszyny, to nie rezygnujmy z oczekiwań. Dlatego warto przed rozpoczęciem poszukiwań uporządkować sobie kryteria wyboru i ustalić, które z nich są najważniejsze. 

Przemyślmy jakiej mocy ciągnik jest nam potrzebny, jakie wymagania stawiamy przed przekładnią czy rodzajem napędu. Nie zapominajmy także o wydajności układu hydraulicznego i udźwigu podnośnika, bo to będzie miało decydujący wpływ na jakość współpracy ciągnika z posiadanymi narzędziami. Równie istotne są kryteria dotyczące komfortu pracy. Wszelkie udogodnienia pomagają ograniczać zmęczenie operatora, więc pośrednio mają wpływ na jego produktywność i bezpieczeństwo pracy.