18 maj 2022

Maszyny Agro-Tom od teraz dostępne w ALDO

Maszyny Agro-Tom od teraz dostępne w ALDO

Aby sprostać wymaganiom wszystkich naszych klientów, oferujemy maszyny do wszelkich prac polowych, dostosowane do potrzeb i możliwości producentów rolnych działających zarówno na małą jak i największą skalę. Kluczowe jest dla nas, aby perfekcyjnie łączyć najwyższą jakość sprzętu z przystępnym poziomem kosztów inwestycji. 

Agro-Tom to znana i ceniona przez rolników polska marka. Jakość sprzętu produkowanego przez tę firmę została wielokrotnie uhonorowana branżowymi nagrodami. Niesłychanie szeroki wybór maszyn oraz dostępnych wariantów wyposażenia sprawia, że niezależnie od tego, jakiego sprzętu poszukujesz i jakie gospodarstwo prowadzisz, odpowiednią maszynę z pewnością znajdziesz w katalogu Agro-Tom. Są w nim bowiem liczne agregaty uprawowo-siewne, brony, kultywatory, pługi, głębosze siewniki, rozsiewacze do nawozów i wiele innych.

W trosce o wzrost satysfakcji naszych klientów włączyliśmy maszyny Agro-Tom do naszego portfolio, gdyż jesteśmy pewni doskonałej jakości tego sprzętu. Wiemy jednak, że tak bogata oferta nie jest łatwa do samodzielnego przeanalizowania, dlatego oferujemy również wsparcie, jakiego potrzebujesz przy wyborze maszyny. Skontaktuj się z nami, a nasz doradca pomoże Ci podjąć najlepszą decyzję.

Maszyny Agro-Tom