28 wrz 2022

Markety rolnicze ALDO

W ALDO opiekujemy się gospodarstwami rolnymi w bardzo szerokim zakresie. Oferujemy maszyny rolnicze, części, pasze i profesjonalny serwis żywieniowy. Nasi doradcy pracują w terenie, by być blisko klientów i ułatwić im skorzystanie z naszych usług. Prowadzimy także internetowy sklep z częściami do maszyn rolniczych. Nie zapominamy jednak o tradycyjnej formie sprzedaży w sklepach stacjonarnych. W trosce o wzrost dostępności naszego asortymentu i wiedzy profesjonalnej załogi uruchomiliśmy już trzy markety rolnicze ALDO.

Market rolniczy ALDO – kompleksowe zaopatrzenie rolnictwa

Sprzedaż części do maszyn rolniczych, olejów i innych środków smarnych, pasz oraz wielu innych produktów potrzebnych w każdym gospodarstwie, to jeden z naszych priorytetów. Dokładamy wszelkich starań, by nasz asortyment odpowiadał potrzebom rolników. Dlatego na naszych półkach znajdziecie także narzędzia i ubrania robocze.

Mamy świadomość, jak szerokim zagadnieniem jest technika rolnicza. Dlatego stale szkolimy nasz personel, by jego wiedza i doświadczenie służyły klientom. Dzięki temu zawsze możesz liczyć na fachową poradę i pomoc w doborze części zamiennych do maszyn rolniczych czy odpowiednich środków smarnych.

Jakość produktów w marketach rolniczych ALDO

Jako że stawiamy na długotrwałą i partnerską współpracę z klientami, w naszych marketach rolniczych oferujemy towary najwyższej jakości. Dlatego robiąc zakupy w marketach ALDO, możesz być spokojny o trwałość i kompatybilność części do ciągników rolniczych czy innych maszyn. Potwierdzeniem wysokiej jakości oferowanych przez nas towarów niech będzie fakt, że jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem między innymi takich marek jak Kubota, czy FUCHS.

Asortyment marketów rolniczych ALDO

W marketach rolniczych ALDO znajdziesz między innymi:

  • części zamienne do maszyn rolniczych,
  • filtry i oleje do wszystkich pojazdów,
  • elementy wyposażenia budynków gospodarskich,
  • narzędzia,
  • nasiona rolnicze,
  • folie, siatki i sznurek rolniczy,
  • myjki ciśnieniowe i elektronarzędzia,
  • odzież roboczą,
  • pasze.

W naszych marketach rolniczych oferujemy także artykuły ogrodnicze i zakuwanie węży hydraulicznych.

Markety rolnicze ALDO

Nie musisz nam wierzyć na słowo. Przyjdź do jednego z naszych sklepów i przekonaj się, że wszystko, o czym pisaliśmy wyżej to fakty. Gdzie nas znaleźć?

Market rolniczy ALDO – Ełk

ul. Srebrna 12, 19-300 Ełk

Market rolniczy ALDO – Myszyniec

ul. Prosta 1, 07-430 Myszyniec

Market rolniczy ALDO – Surowe

Surowe 116, 07-431 Czarnia

Dane kontaktowe do naszych marketów znajdziesz tutaj.
Zapraszamy!

Market rolniczy ALDO