Maszyny rolnicze Kubota

Maszyny zielonkowe Kubota

Maszyny zielonkowe marki Kubota

Kubota to kompleksowa oferta maszyn do zbioru i konserwacji zielonek. Wysokiej klasy maszyny w pełni kompatybilne z ciągnikami wszystkich marek.

Treść poniżej tego miejsca będzie ukryta na stronie. Pojawi się dopiero po kliknięciu przycisku "czytaj więcej".
czytaj więcej

Maszyny zielonkowe Kubota – wytrzymałość i ogromna precyzja

W rolnictwie maszyny zielonkowe stosuje się przede wszystkim podczas koszenia, prasowania, zgrabiania, owijania oraz przewracania zielonek. Urządzenia zielonkowe Kubota zostały zaprojektowane w oparciu o bogatą wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie producenta w branży rolniczej. Znajdujące się w ofercie maszyny przeznaczane są głównie do zbioru i konserwacji zielonek, ponadto są kompatybilne z modelami ciągników wszystkich marek. Zawsze dokładamy wszelkich starań, by w pełni zaspokajać potrzeby i oczekiwania naszych klientów, dlatego oferujemy bogaty asortyment maszyn zielonkowych Kubota. Do największy zalet maszyn marki Kubota zaliczyć można ich ogromną wytrzymałość oraz precyzję pracy. Dzięki licznym udoskonaleniom są bardzo proste w obsłudze oraz niezwykle wytrzymałe. Duży wybór maszyn zielonkowych powoduje, że każdy znajdzie tutaj produkt odpowiedni dla potrzeb swojego gospodarstwa. 

Maszyny zielonkowe Kubota

W naszej ofercie maszyny do zbioru zielonek:
- kosiarki dyskowe
- kosiarki z kondycjonerem
- zgrabiarki
- przetrząsacze

Treść poniżej tego miejsca będzie ukryta na stronie. Pojawi się dopiero po kliknięciu przycisku "czytaj więcej".
czytaj więcej

Kosiarki dyskowe i kosiarki z kondycjonerem 

Wśród urządzeń zielonkowych na szczególną uwagę zasługują kosiarki dyskowe o dużych szerokościach roboczych. Do zalet kosiarki dyskowej zaliczyć można posiadane przez nią zabezpieczenie najazdowe, możliwość transportu kosiarki z listwą tnącą, która złożona jest do pionu, a także posiadaną odwracalną przekładnię. Maszyny zielonkowe Kubota to również kosiarki z kondycjonerem, które mają za zadanie spulchnianie pokosu oraz przełamanie łodyg. Dzięki temu możliwe jest skrócenie całego procesu schnięcia zielonki nawet do 30%, co pozwala zaoszczędzić cenny czas. Kondycjoner sprawia, że zielonka, która jest zbierana, pozbawiona jest zanieczyszczeń, ponadto w materiale, który jest kondycjonowany, znacznie lepiej zachodzi proces zakiszania. Z pomocą tych maszyn z pewnością proces koszenia zostanie w dużym stopniu usprawniony. U nas niezależnie od rodzaju upraw i typu działalności znajdziesz maszynę zielonkową, którą dostosujesz do potrzeb gospodarstwa. 

Maszyny zielonkowe marki Kubota – zgrabiarki i przetrząsacze 

Gospodarstwom posiadającym wielkopowierzchniowe łąki oraz pastwiska marka Kubota oferuje również niezawodne zgrabiarki do ciągników, które wykorzystuje się do mechanicznego zgrabiania suchej trawy, czyli siana. Proces ten ułatwia jej późniejszy zbiór. Maszyny zielonkowe Kubota wyróżnia lekka oraz kompaktowa budowa, a także profilowane ramię grabiące, które umożliwia dokładne grabienie, a następnie układanie pokosu. Wśród maszyn zielonkowych warto również zwrócić uwagę na przetrząsacze. Mają one służyć przede wszystkim przetrząsaniu, napowietrzaniu, obracaniu oraz ochronie skoszonych zielonych roślin niskołodygowych na polach uprawnych oraz pastwiskach przed zawilgoceniem. Przetrząsacze marki Kubota wyróżnia przede wszystkim kompaktowa i zwarta konstrukcja, która niewiele waży, do tego mają niewielkie zapotrzebowanie, jeśli chodzi o moc. Urządzenia te są solidne i wytrzymałe – dzięki wysokiej jakości wykonania maszyny posłużą wymagającym właścicielom gospodarstw rolnych przez długie lata, zapewniając długowieczną pracę.