18 lut 2022

Zestaw maszyn Kubota i Pronar – niezastąpione wsparcie przy pracach komunalnych

Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że otoczenie, w którym funkcjonujemy ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie. Wobec tego warto zadbać o to, aby było one czyste i estetyczne każdego dnia. Szczególną rolę odgrywa to w branży zarządzania nieruchomościami. Solidni zarządcy dokładają wszelkich starań, aby tereny otaczające ich obiekty zawsze były utrzymane w nienagannym porządku. W trosce o komfort mieszkańców i pracowników decydują się na zakup niezawodnych rozwiązań z portfolio ALDO.

Jedną z firm, która skorzystała z naszej oferty komunalnej jest LOCUM – zarządzanie i administrowanie nieruchomościami. Decyzja zakupowa przedsiębiorsta z Augustowa padła na zestaw składający się z niezawodnego miniciągnika Kubota LX401 CAB oraz pługu V Pronar. 

Ten pakiet sprawdzonych rozwiązań usprawni pracę konserwatorów przy odśnieżaniu i posypywaniu dróg oraz chodników. Ponadto uniwersalny miniciągnik Kubota doskonale sprawdzi się przy pracach ogrodniczych i komunalnych nie tylko zimą, lecz także w pozostałych miesiącach roku. To niezwykle wygodny ciągnik wyposażony w bardzo dobrze wyciszoną kabiną i komfortowy fotel z amortyzacją pneumatyczną. Osiąga dużą prędkość maksymalną i ma bogate wyposażenie w standardzie. Nowi właściciele mogą mieć pewność, że niezawodny, kompaktowy traktor świetnie poradzi sobie z szerokim wachlarzem zadań realizowanych na terenie nieruchomości, które mają pod swoimi skrzydłami.

Więcej informacji o wydajnych i komfortowych rozwiązaniach z portfolio ALDO uzyskają Państwo u naszych przedstawicieli. Zachęcamy do kontaktu! Po szczegóły zapraszamy na stronę.