20 maj 2022

Kubota M7003 – Traktor klasy premium. Dowiedz się więcej!

Kubota M7003 – Traktor klasy premium. Dowiedz się więcej!

Jako autoryzowany dystrybutor sprzętu rolniczego i komunalnego marki Kubota z radością, ale i z nieukrywaną dumą patrzymy na kolejne sukcesy pomarańczowych maszyn na polskim rynku. Nie byłoby to możliwe gdyby nie ciągłe dążenie do stworzenia jeszcze bardziej niezawodnych i jeszcze nowocześniejszych ciągników. Ukoronowaniem tych starań jest między innymi seria Kubota M7003.

W trosce o wzrost poziomu innowacyjności w gospodarstwach rolnych i przedsiębiorstwach komunalnych włączamy się w promowanie tych niesamowitych maszyn. Kubota wyznacza nowe standardy dla ciągników dużej mocy. Oznacza to łączenie w jednej maszynie wszelkich cech pożądanych przez użytkowników, a nawet wyprzedzanie ich oczekiwań. Ciągniki serii M7003 za sprawą nowoczesnego silnika V6108 TIEF5 z funkcją Power Boost są niesłychanie silne, ale także inteligentne dzięki narzędziom rolnictwa precyzyjnego i najnowocześniejszym układom elektronicznego sterowania i komunikacji.

Kubota M7003 to seria trzech niesłychanie komfortowych maszyn o ponadprzeciętnych osiągach. Pompa hydrauliczna o wydajności nawet 152 l/min i tylny podnośnik o udźwigu 9400 kg pozwalają efektywną na pracę z najcięższym sprzętem. Prawdziwą wisienką na torcie jest przedni TUZ o nośności 3900 kg.
Bardzo precyzyjnie zalety tych nowoczesnych maszyn oraz opcje finansowania i gwarancji pisał portal agroFakt.pl. 
Dowiedz się więcej!

Kubota M7003