08 mar 2024

Kubota Finance - prosta droga ku nowym maszynom Kubota

Potrzebujesz prostego sposobu, by kupić nowy ciągnik, kosiarkę lub opryskiwacz? Teraz dzięki nowym programom finansowania fabrycznego KUBOTA Finance dostajesz wyjątkowo łatwą i szybką możliwość zmodernizowania swojego parku maszynowego. Jak? Wyjaśniamy.

Kubota wprowadziła niedawno aż sześć nowych promocyjnych programów finansowania. W pięciu z nich oprocentowanie wynosi 0%*. Szczegóły tutaj: https://www.traktorykubota.pl/kubota-finance/

Dzięki nowym programom możesz sfinansować zakup pomarańczowych maszyn, w tym niezawodnych i wielozadaniowych ciągników Kubota serii M4, M5, M5N, M6, M6U, a także M7. Ponadto dzięki nowym programom możesz jeszcze łatwiej sięgnąć po zwinne I wydajne miniciągniki i ciągniki kompaktowe Kubota serii B1, B2, BX, EK1, LX, L1, L2, które sprawdzą się w pracy na wielu polach – zarówno w gospodarstwie, sadzie, jak I przy utrzymaniu przestrzeni miejskiej. Do tego promocyjne programy finansowania obejmują także profesjonalne kosiarki Kubota serii F, FC, G, GR, GDZ, ZD, Z oraz wielozadaniowy pojazd RTV. Co więcej, w promocyjnym finansowaniu dostępne są także opryskiwacze specjalistyczne serii XTA marki Kubota.

Jakie programy przygotowała Kubota?

Teraz możesz skorzystać z aż sześciu wyjątkowych promocyjnych programów finansowania. W tym aż pięciu, w których oprocentowanie wynosi 0%*, zaś prowizja wynosi tylko 1 zł lub 1%. To jednak nie koniec dobrych wiadomości.

Dzięki sześciu promocyjnym programom możesz wybrać opcję finansowania, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i możliwościom. Oprócz oprocentowania 0%*, możesz wybierać pomiędzy programami, w których okres trwania umowy wynosi od 25 do 61 miesięcy, co zapewnia wyjątkową elastyczność w wyborze najwłaściwszej opcji. Ponadto udział własny w zależności od programu może wynieść od 20% do 50%**. To również pozwala wybrać opcję, która najbardziej odpowiada Twoim możliwościom. Dodajmy, że w każdym z promocyjnych programów stopa bazowa jest stała, co gwarantuje Ci pewność i przewidywalność na szybko zmieniającym się rynku.

Warto wspomnieć, iż promocyjne programy nie tylko dają możliwość zakupu jedynie samego ciągnika, czy samego opryskiwacza. Sadownicy mogą sfinansować zakup ciągnika oraz oraz opryskiwacza w jednego promocyjnego finansowania Kubota Finance. To bardzo duże ułatwienie, dzięki któremu proces zakupu i finansowania jest szybszy. 

Co więcej, nadal możesz wybierać także spośród czterech standardowych programów finansowania, które umożliwiają inwestycję bez wkładu własnego, już od 0%*, zaś prowizja może wynieść w nich nawet z 0%*, a okres trwania umowy nawet 120 miesięcy.

Zadzwoń lub odwiedź nasze Punkty Sprzedaży, aby poznać więcej szczegółów:

* Szczegółowe warunki finansowania zostały opisane w umowie. Umowa o finansowanie fabryczne KUBOTA Finance jest zawierana zgodnie ze wzorem stosowanym przez podmiot finansujący. Treści handlowe zamieszczone w tym ogłoszeniu nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i mają jedynie charakter informacyjny o możliwych wariantach finansowania nabycia maszyn. Finansowanie fabryczne obejmuje wybrane maszyny marki Kubota: ciągniki rolnicze i kompaktowe, miniciągniki, kosiarki samojezdne, pojazdy wielozadaniowe oraz opryskiwacze serii XTA. Tu dostępne są najważniejsze dokumenty. Informacja handlowa dotycząca oferty.

** Szczegóły u dilerów i w regulaminie.