04 gru 2023

Kubota EK1-261 w promocyjnym finansowaniu*

Marka Kubota ma wieloletnie doświadczenie w produkcji miniciągników o najlepszych rozwiązaniach dla profesjonalnych użytkowników. Ciągniki Kubota to wielozadaniowe maszyny, które imponują wydajnością w każdych warunkach. Najnowszą propozycja w gamie japońskich ciągników kompaktowych jest model Kubota EK1-261, prosty konstrukcyjnie, ale wydajny, solidny i łatwy w obsłudze ciągnik wielozadaniowy. Teraz dostępny w promocyjnym fabrycznym finansowaniu Kubota*.

Nabywcy modelu Kubota EK1-261 mogą skorzystać z nowego atrakcyjnego programu fabrycznego finansowania KUBOTA Finance*. Ciągnik jest dostępny już od 22 632 złotych brutto. Kwota ta stanowi 40% wkładu własnego ceny sugerowanej ciągnika. Ta wynosi 46 000 zł netto + 23% podatku VAT. Okres trwania umowy w programie KUBOTA Finance wynosi 5 lat, raty są stałe, a całkowita suma wynosi 101% kwoty spłaconej w ratach*. Raty są płatne w cyklu półrocznym, a stopa bazowa jest stała.

Korzystając z programu fabrycznego finansowania KUBOTA Finance* nabywca ma pewność wysokości płaconej raty. Nie zaskoczą go więc zmiany jej wysokości. Tym samym w tych niepewnych czasach może zaplanować finanse swojej firmy lub gospodarstwa.

Kompaktowe ciągniki Kubota EK1 możesz dostosować do pracy w warunkach zimowych. Wydajny układ hydrauliczny, WOM i seryjny tylny TUZ pozwalają na agregowanie ciągnika z szerokim wachlarzem zimowych implementów. Ciągnik EK1-jest kompatybilny z kilkoma modelami pługów prostych i łamanych oraz posypywarek z logo Kubota. Funkcjonalność ciągnika podniesie dodatkowo fabryczny ładowacz czołowy Kubota.

Jeśli potrzebujesz niezawodnego i wszechstronnego kompaktowego ciągnika, który sprawdzi się nie tylko w akcji zimowej to skontaktuj się z naszymi doradcami.

Zadzwoń lub odwiedź nasze Punkty Sprzedaży:

* Cena sugerowana wynosi 46 000 zł netto + 23% VAT. Podana kwota 22 632 zł brutto stanowi 40% wkładu własnego ceny sugerowanej. Całkowity okres spłaty wynosi 5 lat. Raty stałe, całkowita suma rat wynosi 101% kwoty spłaconej w ratach. Obowiązkowe ubezpieczenie komunikacyjne i GAP należy zakupić za pośrednictwem instytucji finansującej. Treści handlowe zamieszczone w tym ogłoszeniu nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i mają jedynie charakter informacyjny o możliwych wariantach finansowania nabycia maszyn. Zgoda na udzielenie pożyczki jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta zgodnie z procedurami instytucji finansowej. Szczegóły oferty znajdują się u dilerów Kubota.