14 mar 2022

Kolejny beczkowóz marki Pichon dostarczony do nowego właściciela

Pichon to francuski producent urządzeń do precyzyjnego rozrzucania, który oferuje m.in. szeroką gamę wozów asenizacyjnych o różnych pojemnościach. Nasz Klient, Pan Paweł z gm. Turośl w pow. kolneńskim zdecydował się na model TCI 15700. To doskonały wybór do gospodarstwa o profilu mlecznym.

Jak przystało na francuską jakość, wóz jest wzorowo przygotowany do wszystkich wyzwań, z jakimi przyjdzie mu się mierzyć. Niezawodna maszyna jest w pełni ocynkowana, a tym samym świetnie zabezpieczona na lata pracy w gospodarstwie, którego specjalizacją jest hodowla bydła mlecznego. Stabilna konstrukcja beczkowozu o najniższym na rynku środku ciężkości umożliwi nowemu właścicielowi bezpieczny i sprawny transport gnojownicy.

Wszystkich Państwa zainteresowanych produktami marki Pichon zachęcamy do kontaktu. W trosce o wzrost nasi przedstawiciele z najwyższą starannością pomogą w wyborze najlepiej dopasowanej maszyny spośród modeli dostępnych w portfolio ALDO.

Liczne konfiguracje, od wozów jedno- po trzyosiowe, oraz szeroka gama dodatkowego wyposażenia dają możliwość perfekcyjnego dostosowania maszyny do Państwa potrzeb. Wozy Pichon można łączyć z narzędziami zaczepianymi i rozwiązaniami pompującym. Szczegóły u przedstawicieli ALDO.