Kierowca Samochodu Ciężarowego w Myszyńcu

miejsce pracy: Myszyniec

„ALDO” to nowoczesne rodzinne przedsiębiorstwo. Zajmujemy się sprzedażą maszyn rolniczych renomowanych marek, dostarczamy nowoczesne produkty żywieniowe i usługi dla rolnictwa. Świadczymy usługi transportowe na terenie Polski i Europy.

Poszukujemy kompetentnych i zmotywowanych osób na stanowisko:

Kierowca Samochodu Ciężarowego w Myszyńcu

Obowiązki:

Realizacja przewozu ciągników i maszyn rolniczych oraz innych towarów zgodnie z otrzymanymi dyspozycjami przy zachowaniu zgodności z obowiązującymi przepisami i normami regulującymi zasady i czas pracy kierowców w transporcie krajowym

 • Sprawdzenie zgodności odbieranego towaru z dokumentami przewozowymi,
 • Rozładunek i załadunek  oraz nadzór nad załadunkiem i rozładunkiem,
 • Nadzór nad należytym zabezpieczeniem i umocowaniem przewożonego towaru.

Wymagania:

 • Prawo jazdy kategorii C+E
 • Aktualna karta kierowcy
 • Świadectwo kwalifikacji
 • Mile widziane doświadczenie w pracy w transporcie
 • Poważne podejście do pracy: sumienność, terminowość, dyspozycyjność

Oferujemy:

 • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
 • Atrakcyjne wynagrodzenie
 • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: 

e- mail:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. („RODO”) uprzejmie informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest ALDO Leszek Długołęcki i Andrzej Długołęcki S.K.A. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (art. 6 ust. 1 pkt f RODO - prawnie uzasadniony interes realizowany przez administratora) i przechowywane będą do czasu jego zakończenia.

W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach przyszłych procesów rekrutacyjnych będą przechowywane przez okres maksymalnie 6 miesięcy od daty złożenia aplikacji.

Ma Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania. Przysługuje Panu/Pani również prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administrator informuje ponadto, iż Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym o profilowanie. Kontakt Surowe 116, 07-431 Czarnia lub  e-mail:

W związku z tym, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, wykraczających poza zakres danych określonych w art. 221 ust. 1 kodeksu pracy może odbyć się na podstawie Pana/Pani zgody, prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez administratora w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.”

Dodatkowo, jeśli wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych rekrutacji, prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez administratora również dla potrzeb przyszłych rekrutacji.”

Informujemy, że przysługuje Panu/Pani prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Zgodę można cofnąć listownie na adres Surowe 116, 07-431 Czarnia lub e-mail: .