16 mar 2022

Indywidualna oferta specjalnie dla Ciebie - sprawdź

Marzysz o nowym ciągniku, ale jesteś już zmęczony przedzieraniem się przez gąszcz ofert i specyfikacji w poszukiwaniu konfiguracji odpowiadającej Twoim potrzebom?

Nasi specjaliści wysłuchają Twoich oczekiwań i przygotują indywidualną ofertę specjalnie dla Ciebie. Mamy ponad 20 lat doświadczenia w dobieraniu satysfakcjonujących rozwiązań dla rolników. Dzięki temu możemy przedstawić propozycję adekwatną do Twoich wymagań i rozwiać wszelkie wątpliwości. Z naszą pomocą dokonasz właściwego wyboru.

W trosce o wzrost wydajności Twojego gospodarstwa oferujemy ciągniki Kubota. Te japońskie maszyny wyznaczają nowe standardy profesjonalnego rolnictwa, aby każda godzina spędzona w kabinie była maksymalnie produktywna.

Stary ciągnik do wymiany?  ”Sprzedaj nam swój używany traktor lub wymień na nowy w rozliczeniu”, to pozwoli znacząco ograniczyć obciążenie Twojego budżetu. To jeszcze nie wszystko. Dzięki programowi finansowania fabrycznego Kubota Finance masz możliwość szybkiej realizacji marzeń o nowym ciągniku Kubota. Możesz liczyć na minimum formalności i raty w standardzie prawdziwe 0 % – żadnych odsetek.

Wypełnij krótki formularz kontaktowy, a nasi doradcy poprowadzą Cię przez cały proces inwestycji.