11 kwi 2023

Gdzie można kupić kosiarkę rolniczą w województwie mazowieckim?

Przygotowanie wartościowej siano-kiszonki to proces wieloetapowy. Pierwszym z nich jest koszenie. Jego dokładność, a tym samym najwyższą jakość pokosu i paszy pozwolą uzyskać wysokiej klasy profesjonalne kosiarki rolnicze marki Vicon dostępne w Punkcie Sprzedaży ALDO w województwie mazowieckim.

Renomowane kosiarki rolnicze Vicon

Vicon to renomowany holenderski producent wysokiej jakości profesjonalnych kosiarek rolniczych. Gama maszyn jest bardzo bogata. W ofercie ALDO można znaleźć zarówno kosiarki dla mniejszych gospodarstw, jak i gospodarstw o dużym areale użytków zielonych. Najmniejsze kosiarki rolnicze Vicon serii 117 – 124 są dostępne w wersji o szerokości roboczej już 1,65 m. Natomiast kosiarki rolnicze Vicon Extra 7100 T/R Vario zostały zaprojektowane z myślą o koszeniu na dużych areałach. W kombinacji „motyl” szerokość robocza koszenia sięga w tym przypadku nawet 10,2 m.

Zalety kosiarek rolniczych Vicon

Kosiarki dyskowe Vicon to kosiarki o kompaktowej i wytrzymałej budowie. Zaprojektowane zostały z myślą o dużej wydajności. Kosiarki charakteryzują się bardzo dokładnym koszeniem, nawet przy dużych prędkościach roboczych.
Dzięki spawanej listwie tnącej z trójkątnymi dyskami kosiarki Vicon są wytrzymałe, a jednocześnie mają ograniczoną masę. Dzięki temu mają także niewielkie zapotrzebowanie na moc ciągnika. Modele kosiarek Vicon serii EXTRA 200 posiadają zawieszenie, które bardzo dobrze kopiuje teren. Dzięki temu kosiarka świetnie sprawdza się podczas koszenia zboczy i pochyłości o nachyleniu nawet do 35° w górę i w dół. 

Gdzie można kupić kosiarkę rolniczą w województwie mazowieckim? 

Sprzedaż kosiarek rolniczych Vicon, a także innych maszyn rolniczych i ciągników Kubota prowadzi Punkt Sprzedaży ALDO: 

Punkt sprzedaży ALDO w Myszyńcu, ul. Prosta 1:

tel.: +48 29 77 21 980

email:

Punkt Sprzedaży ALDO w Myszyńcu obsługuje klientów z powiatów: 

  • ostrołęcki,
  • Ostrołęka,
  • makowski,
  • przasnyski,
  • mławski,
  • ciechanowski,
  • żuromiński.