16 cze 2023

Finał rekrutacji do ZSP w Myszyńcu

Najbliższy poniedziałek 19 czerwca 2023 r. to ostatni dzień na złożenie dokumentów rekrutacyjnych w Zespole Szkół Powiatowych w Myszyńcu. Jak już wielokrotnie informowaliśmy, jednym z kierunków kształcenia jest zawód mechanika-operatora pojazdów i maszyn rolniczych.

Jesteśmy partnerem ZSP w Myszyńcu i w ramach tej współpracy uczniowie odbywają zajęcia praktyczne w naszym serwisie. Dzięki temu zdobywają wiedzę na temat najnowocześniejszych maszyn rolniczych.

Nauka zawodu mechanika-operatora pojazdów i maszyn rolniczych w ZSP w Myszyńcu i praktyki odbywane pod okiem najlepszych specjalistów przygotowują do pracy zawodowej na wielu stanowiskach związanych z technicznymi aspektami rolnictwa. 

Może to być zatrudnienie w warsztatach serwisujących ciągniki i maszyny rolnicze lub samodzielne prowadzenie takiego serwisu. Wiedza zdobyta w czasie nauki pozwala także na zostanie wyspecjalizowanym operatorem maszyn i pojazdów rolniczych. Ten kierunek kształcenia to doskonały wybór także dla wszystkich planujących samodzielne prowadzenie gospodarstwa rolnego.

Możliwości są bardzo szerokie, dlatego polecamy złożenie dokumentów rekrutacyjnych do ZSP w Myszyńcu i serdecznie zapraszamy  na praktyki do serwisu ALDO.

Dokumenty można składać już tylko do 19 czerwca w Zespole Szkół Powiatowych im. ks. Adama Bargielskiego w Myszyńcu przy ul. Dzieci Polskich 5.
Kontakt w sprawie rekrutacji:
Tel.: 29 7721429
Mail:

Finał rekrutacji do ZSP w Myszyńcu