01 cze 2022

Doradztwo żywieniowe ALDO i pasze DeHeus w opinii rolnika

Nasza działalność opiera się na zaufaniu, jakim obdarzają nas klienci. Dzięki szerokiemu asortymentowi możemy wspierać ich we wszystkich obszarach działalności. Jednym z nich jest doradztwo żywieniowe i zaopatrzenie w produkty paszowe. Aspekt ten jest szczególny, gdyż od poziomu jego fachowości zależy nie tylko zadowolenie klienta, ale także dobrostan zwierząt. 

Mając świadomość ogromnej odpowiedzialności, jaka na nas spoczywa, w trosce o wzrost poziomu wiedzy naszych doradców żywieniowych stale podnosimy ich kwalifikacje we współpracy z naszym partnerem, firmą De Heus. Działania te sprawiają, że współpraca z hodowcami jest niezwykle owocna. 

We współczesnym świecie wszystko, także rolnictwo zmienia się niezwykle dynamicznie i trudno nadążyć za wszelkimi wartościowymi nowościami, jakie każdego dnia przynosi nam nauka, ale z nami zawsze będziesz na bieżąco. Dzięki naszemu wsparciu gospodarstwa podnoszą wydajność i rentowność oraz korzystają z wyników prac i doświadczenia ekspertów w dziedzinie żywienia zwierząt.

Odczuwamy ogromną satysfakcję gdy nasze starania spotykają się z uznaniem naszych klientów i gotowi są rekomendować nas jako godnego zaufania partnera w rolniczym biznesie. Jednym z rolników, który postanowił opowiedzieć o jakości naszej obsługi jest  Andrzej Nachtygal z Kostusina. 
Zobaczcie, jak nas ocenia.