16 lut 2022

Do każdej zakupionej maszyny marki Pichon – polar gratis. Skorzystaj z promocji!

Firma Pichon, zachęcona pozytywnym odbiorem promocji z 2021, postanowiła kontynuować akcję aż do końca marca tego roku. Na czym ona polega? Kupując maszynę Pichon, otrzymują Państwo gratis firmową bluzę polarową z logo marki. 

Przedsiębiorstwo Pichon jako priorytet stawia przede wszystkim jakość. Celem producenta jest wsparcie Klientów w doskonaleniu wydajności ich pracy. Odbywa się to oczywiście za sprawą innowacyjnych rozwiązań technicznych, które tworzą. Z kolei ALDO, jako autoryzowany diler marki Pichon, dostarcza do Państwa ich niezawodne maszyny. Wśród nich można znaleźć m.in.: rozrzutniki obornika, wozy asenizacyjne czy doglebowe aplikatory gnojowicy. 

W trosce o wzrost i w trosce o Państwa zadowolenie oferujemy szeroki zakres rozwiązań dla rolnictwa. Z przyjemnością zachęcamy do wyboru solidnych maszyn Pichon i skorzystania z promocji, w której do każdego zakupu dołączany jest prezent w postaci firmowego polaru. Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową oraz do kontaktu z naszymi przedstawicielami.