15 mar 2023

Czy znasz już przyczepy samozbierające i paszowozy Strautmann?

Czy znasz już przyczepy samozbierające i paszowozy Strautmann?

W punktach sprzedaży Aldo od lat można znaleźć nowoczesne przyczepy samozbierające i wozy paszowe, które świetnie sprawdzają się w codziennej pracy. W okresie przedsezonowym warto zapoznać się z ofertą dostępnych w Aldo maszyn Strautmann, które charakteryzują się dużą wydajnością oraz intuicyjną i wygodną obsługą.


Jaka maszyna niemieckiej firmy sprawdzi się w Twoim gospodarstwie? Dzięki temu artykułowi będziesz mógł z pewnością odpowiedzieć na to pytanie.
Na początek dodajmy, że wszystkie zaprezentowane poniżej maszyny wyposażone są w system wydajnego załadunku CFS, czyli Continuous Flow System. Zapewnia on dużą wydajność przy jednocześnie niewielkim zapotrzebowaniu na paliwo. Podbieracz, rolki CFS, rotor oraz mechanizm tnący Double-Cut sprawiają, że nie tylko otrzymujesz doskonałej jakości kiszonki, ale również oszczędzasz czas, paliwo oraz pieniądze.

Podbieracze Strautmann MagnonCFS

Zacznijmy od nowego podbieracza MagnonCFS. To całkowicie nowa koncepcja podbieracza i nowo opracowany mechanizm tnący „Exact-Cut”. W tej maszynie hydraulicznie odchylana ściana przednia umożliwiają uzyskanie maksymalnych efektywności pracy. Duża objętość nadbudowy, sprawne ładowanie i pojemność 42-52 m³ to z pewnością atuty tej nowoczesnej konstrukcji. Warto też wspomnieć o intuicyjnej i wygodnej obsłudze MagnonCFS poprzez ISOBUS za pomocą terminala w ciągniku.

Przyczepy samozbierające Strautmann MagnonCFS  8

MagnonCFS  8 to przyczepa samozbierająca to najwyższa wydajność i krótka długość cięcia. A jednocześnie kompaktowe wymiary i niewielkie zapotrzebowaniu na moc. To nie wszystko, ponieważ MagnonCFS 8 charakteryzuje się dużymi prędkościami rozładunku na silosie. Dzięki sprawdzonej ruchomej ścianie przedniej rozładunek jest niezwykle efektywny. Ta generacja przyczep samozbierających jest nieporównywalna pod względem przepustowości i siły pracy.

Przyczepy samozbierające Strautmann Giga-VitesseCFS

Czym charakteryzuje się Giga-VitesseCFS? Dużą pojemnością (32-42 m³) i wyjątkową zwinnością dzięki systemowi przepływu po szerokości. Co więcej, ta maszyna gwarantuje doskonałe dopasowanie się do podłoża dzięki nowemu podbieraczowi Flex-Load z zębami z tworzywa sztucznego. Ponadto rotor transportujący z 8 rzędami zębów standardowo intuicyjna i równomierny moment obrotowy bez przeciążeń gwarantują komfortową i wydajną pracę.

Przyczepy samozbierające Strautmann Giga-Vitesse CFS 02

Giga-Vitesse CFS 02 to jeszcze lepsza wydajność w każdych warunkach. Wszystko dzięki szczególnie szerokiemu podbieraczowi, który w połączeniu z centralnie umiejscowionym rotorem bezproblemowo możne zbierać szeroki pokos. Pojemność tej przyczepy wynosi 32-42 m³, zaś całkowita szerokość rotoru wynosi 2,10 m. Dzięki rzędom spiralnie ułożonych zębów szerokie pokosy są całościowo przekazywane do kanału transportującego, co sprawia, że przyczepa ta jest niezwykle efektywna w pracy.

Przyczepy samozbierające Strautmann Super-Vitesse CFS

Inną propozycją od marki Strautmann jest wyjątkowa przyczepa samozbierająca Super-Vitesse CFS. Ta maszyna jest idealna do pobierania pokosu oraz transportu. Wszystko dzięki wyjątkowej i stabilnej nadbudowie kombi oraz podwoziu tandemowemu Boogie, które jest montowane seryjnie w każdym egzemplarzu tej maszyny. Pojemność przyczepy wynosi 29 - 33 m³.

Przyczepy samozbierające Strautmann ZelonCFS

To przyczepa o pojemność od 23 do 31 m³ i możliwości szybkiego załadunku oraz o niskim zapotrzebowaniu na moc. Posiada rotor transportujący z 5 rzędami zębów, stabilną nadbudowę i podłogę transportową. Podobnie jak poprzednie propozycje od marki Strautmann, także i ZelonCFS posiada unikalny Continuous Flow System, który zapewnia ciągły i szybki przepływ pokosu. Dzięki czemu ładowanie jest szybsze, łagodniejsze i oszczędniejsze.

Skorzystaj z wiedzy profesjonalnych doradców ALDO

Jeśli nadal zastanawiasz się, jaka maszyna marki Strautmann będzie dla Ciebie najlepsza, skorzystaj z doradztwa fachowców ALDO. Dobierzemy najbardziej optymalny model maszyny.

Informacje uzyskasz w Punktach Sprzedaży ALDO: